Rezultate te kerkimit per termin: +Avdi +Gjoni

Meta: total 43 / total_found 43 / time 0.000 / keyword[0] avdi / docs[0] 356 / hits[0] 490 / keyword[1] gjoni / docs[1] 6365 / hits[1] 11920 /
Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen
  • 2015-02-20

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit
  • 2015-02-19

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet
  • 2014-06-16

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2013-12-12

PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do shpallej zyrtarisht. Janë bërë shumë spekulime kush ishte i pari që hodhi i i

No Pic available
  • 2012-10-08

Lëvizja Globale e Xhihadit në Bosnjë - Një bombë me sahat në zemër të Evropës

08-10-2012 / Gazeta 55 Analiza merret me shqyrtimin e grupeve radikale islamike që janë aktive në Bosnjë dhe kanë ndikim mbi diasporën boshnjake në Ballkan dhe në Evropë në përgjithësiInvestigim i MEMRI-t, Instituti i Kërkimeve M

No Pic available
  • 2012-09-07

Kryengritja e Bregut të Matës nën udhëheqjen e Gjeto Cokut

07-09-2012 / Nga Pjetër Delia E në qoftë se gja nuk qe per ne si vjet /Mos të ketë dyshim ndokush se vdiq Shqipnia/Vjen pranëvera e prap në mal na qet.Këto vargje janë lajtmotivi i kryengritjes së përgjithshme të vitit 1911 ku kërkes