Rezultate te kerkimit per termin: +Ave

Meta: total 1000 / total_found 2280 / time 0.001 / keyword[0] ave / docs[0] 2280 / hits[0] 2561 /
Nga Andi Bushati/ Po unë jam shok, tani edhe votues i Blushit
  • 2017-06-15

Nga Andi Bushati/ Po unë jam shok, tani edhe votues i Blushit

Nga Andi Bushati/ Një luzmë mediash që rendin pas Ramës e kanë radhitur Lapsi.al, mua personalisht dhe bashkëthemeluesin e kësaj faqeje, Armand Shkullakun mes shokëve të Blushit që e mbrojnë atë edhe në një ditë të zeze si ajo e fotos me Lul Berishën (faksimilet poshte). Fatëkeqës

No Pic available
  • 2017-06-10

Shqipëria po plaket, nga 2007-2016 mosha mesatare u rrit me 5 vite

Popullsia e Shqipërisë po plaket me ritme të shpejta. Mosha mesatare e popullsisë u rrit në dekadën e fundit me 5 vite. Sipas INSTAT në vitin 2016 mosha mesatare e popullsisë së vendit shkoi në 37 vjeç nga 32.1 vite që ishte me 2007. Popullsia e Shqipërisë ndryshe nga trendi i viteve t

Shqipëria po plaket, nga 2007-2016 mosha e mesatare u rrit me 5 vite, shkoi në 37 vjeç
  • 2017-06-10

Shqipëria po plaket, nga 2007-2016 mosha e mesatare u rrit me 5 vite, shkoi në 37 vjeç

Popullsia e Shqipërisë po plaket me ritme të shpejta. Mosha mesatare e popullsisë u rrit në dekadën e fundit me 5 vite. Sipas INSTAT në vitin 2016 mosha mesatare e popullsisë së vendit shkoi në 37 vjeç nga 32.1 vite që ishte me 2007. Popullsia e Shqipërisë ndryshe nga trendi i viteve t

No Pic available
  • 2017-06-07

Fustani 12 mijë dollarësh i Nicole Kidman

Është e vështirë të besohet që ajo është afër 50- ave. Aktorja e njohur Nicole Kidman është shpallur tashmë australiania më e pasur në botën e biznesit. Raportohet se të ardhurat e saj shkojnë mbi 347 milion dollarë. Në New York , të hënën mbrëma u zhvillua ceremonia e CFDA-s

Sekretet e trupit të yjeve
  • 2017-06-03

Sekretet e trupit të yjeve

Lista e njerëzve të njohur që trajnerja personale dhe e shëndetit Kathy Kaehler ka punuar është e gjatë, përfshi këtu Drew Barrymore, Michelle Pfeiffer, Julia Roberts dhe Jennifer Aniston. Trajnerja e VIP-ave shpenzon më shumë kohë duke folur në radio show-n e saj sesa të shtyjë njer

No Pic available
  • 2017-05-25

Çfarë ndodh me trupin tuaj pasi mbushni 30 vjeç

Ikja e viteve është një proces i pashmangshëm por ka disa ndryshime që ndodhin me trupin tuaj që nuk dini ndërsa i thoni lamtumirë të 20-ave. Pasi mbushni 30-vjeç ju filloni të shtoni në peshë. Ndërkohë që metabolizimi juaj bie do të vini re humbje të tonifikimit të muskujve. Kjo

No Pic available
  • 2017-04-30

SI PO ZHDUKEN TË RINJTË SHQIPTARË NË BRITANI?

Petrit KUÇANA Ju lutem ma hiqni foton dhe njoftimin sepse nuk jam i zhdukur, por jam i detyruar të dal në të zezë pasi kam mbushur 18 vjeç dhe skam pas shans për letra. Ishte kjo kërkesa krejt e sinqertë e një të riu shqiptar, i cili kishte parë veten në funpage të The Albanian pas kë