Rezultate te kerkimit per termin: +Avni +Muls

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.744Z

Trefishohen firmat e intelektualëve, 80 të tjerë kundër grevës

Edhe mjekët dhe artistët firmosin kundër Ramës Intelektual t tjer nga mbar Shqipria, t paangazhuar n politik, i bashkngjiten lists s 40 emrave dhe i bjn thirrje kryesocialistit Edi Rama q t mos bhet m penges e integrimit t shqiptarve. Ata i kujtojn antiheroin dhe faktin se nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama