Rezultate te kerkimit per termin: +Avni +Neza

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] avni / docs[0] 4308 / hits[0] 6161 / keyword[1] neza / docs[1] 369 / hits[1] 670 /
Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen
  • 2015-02-20

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit
  • 2015-02-19

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

A kishte gisht UÇK’ja në vrasjen e Azem Hajdarit?
  • 2014-07-14

A kishte gisht UÇK’ja në vrasjen e Azem Hajdarit?

UÇK-ja nga një anë dhe FARK-u nga ana tjetër ishin dy organizime ushtarake që po operonin në atë kohë. Të dyja kishin lidhjet dhe ndikimet relative nga Tirana, si në konjukturë shërbimesh, por edhe në marrëdhënien e tregtis

Policia Laci po hetojme ngjarjen
  • 2013-06-23

Policia Laci po hetojme ngjarjen

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit doli në një deklaratë për median ku renditi më shumë se 12 ngjarje kriminale të ndodhura në 24 orët e fundit në vend, përfshirë krimin e rëndë në Laç.

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

No Pic available
  • 2008-12-18

Vdekja e fëmijës, kërkohen 2 vjet burg për mjekët Isufi e Shuteriqi

Mjekimi i pakujdesshëm dhe për pasojë vdekja e një fëmijë, Prokuroria u kërkon togave të zeza dënimin me 2 vjet burg për dy mjekët Bensar Shuteriqi e Ramzan Isufi. Pas 10 muajsh të mbërritjes së dosjes për gjykim, në përfundim të hetimeve, organi i akuzës mundi të japë mesditën