Rezultate te kerkimit per termin: +Avokatt

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] avokatt / docs[0] 26 / hits[0] 37 /
BOTT PARALELE T CARLES PUIGDEMONT
  • 2017-10-29

BOTT PARALELE T CARLES PUIGDEMONT

Presidenti rajonal katalonjas i shkarkuar Carles Puigdemont ndodhet n nj kontradiktore. A sht kjo arsyeja, prse ai mban nj qendrim kontradiktor? Ai sht ulur n nj lokal n qytetin e tij t lindjes Girona dhe ha drek. Nj grup basketbollistsh dshirojn t bjn nj fotografi me t s’ka problem. Puigdem

No Pic available
  • 2010-09-01

Ilir Kumbaros i refuzohet liria me kusht

I biri vendosi nj garanci pasurore prej 10 mij sterlinash Ilir Kumbaro edhe n seancn e djeshme gjyqsore t ekstradimit ka kmbngulur prball nj gjykatsi britanik se ai sht Shaqa Shatri nj qytetar shqiptar nga Prizreni i Kosovs. Q n fillim t seancs gjyqsore q zgjati m shum se 40 minuta, kur ish-shefit

No Pic available
  • 2010-08-30

Babai i Microsoft-it sfidon të mëdhenjtë e internetit

Paul Allen denoncon “Google”-in, “Apple”-in dhe “Yahoo”-n: “Pas suksesit t tyre, fshihen shpikjet e mia” Kjo sht nj shtje e madhe shum e rndsishme kundr t gjith kolosve t bots s teknologjis. Paul Allen, gjysma tjetr e Bill Gates, ka vendosur t dal nga

No Pic available
  • 2010-08-29

Andrea Anjeli: Juventusi do ti marrë titujt e hequr

Deklarata Bardhezinjt po mendojn t dorzojn te FIGC telefonatat e prgjuara, t anashkaluara n hetime Presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli, ka konfirmuar se klubi nuk do t heq dor nga prpjekjet pr t rimarr dy titujt e Seris A, q i jap hequr pas skandalit “Calciopoli”. “Tuttosport&r

No Pic available
  • 2010-08-26

Scotland Yard, pranga Ilir Kumbaros për llogari të Interpol Tiranës

Operacioni sekret pr kapjen e ish-shikasit q jetonte n shtpin e djalit n jug t Londrs Arrestohet pr t dytn her n Londr Ilir Kumbaro n baz t nj flet arresti ndrkombtar lshuar nga Gjykata shqiptare e Krimeve t Rnda. “Top Channel” ekskluzivisht ka msuar t gjitha detajet e operacionit t Sco

No Pic available
  • 2010-08-25

Vrasja në shkurt, krimi që mendohet se solli hakmarrjen

Ngjarja Djali i dyt i Lumturis sht i dyshuar, por nuk sht shpallur fajtor Krimi ndodhi pasditen e s diels s 28 shkurtit, rreth nj muaj pas vrasjes s trefisht ku humbn jetn Luan Curri dhe Ani Curri. Vrasja ndodhi jasht nj lokali n lagjen nr. 1 t Durrsit n rrugn q lidh shtitoren bregdetare me zonn e

No Pic available
  • 2010-08-24

Woods zyrtarizon divorcin

Lojtari numr nj i golfit n bot, Tiger Woods, dhe gruaja e tij suedeze, Elin Nordegren, jan ndar pas gjasht vjetsh martese. Asnj hollsi pr zgjidhjen financiare nuk shtpublike. Avokatt e sportistit amerikan,i cili mendohet se sht nj nga sportistt m t pasur n botn e sportit, nuk pranuan t komentojn.