Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati +Baftjar +Rusi

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.001 / keyword[0] avokati / docs[0] 15634 / hits[0] 27465 / keyword[1] baftjar / docs[1] 913 / hits[1] 1296 / keyword[2] rusi / docs[2] 10867 / hits[2] 15510 /
Nis gjyqi per Ndoken e Ndreun
  • 2014-11-25

Nis gjyqi per Ndoken e Ndreun

e Marte 25 Nentor 20141221 pm p classwp-caption-text Pamjet e goditjes se Strazimirit ne ParlamentbrbrDeputetet socialiste Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu u ulen dje ne banken e te akuzuarve ne Gjykaten e Larte per goditje ndaj kolegut te tyre demokrat Gent Strazimiri brNje kolegj

Ne 2015-en seanca ndaj Ndokes e Ndreut avokatet Kallezimi i pavlefshem
  • 2014-11-24

Ne 2015-en seanca ndaj Ndokes e Ndreut avokatet Kallezimi i pavlefshem

SSSAbrASS brbrTIRANE - Shtyhet per me 12 janar te vitit tjeter seanca ndaj dy deputeteve socialiste Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka Diten e sotme u zhvillua seanca e pare gjyqesore ne Gjykaten e Larte ndaj dy te pandehurve qe jane nen hetim nga Prokuroria e Tiranesbrbr brbrSipas kesaj te fundit dy de

Seanca ndaj Ndokes e Ndreut akuzohen per dhunimin e deputetit Strazimiri
  • 2014-11-24

Seanca ndaj Ndokes e Ndreut akuzohen per dhunimin e deputetit Strazimiri

brbrGjykata e Larte ka nisur kete te hene shqyrtimin e dosjes ndaj dy deputeteve socialiste Pjerin Nderu dhe Arben Ndoka te akuzuar per goditjen ndaj deputetit demokrat Gent  Stazimiri Gjate seances avokati i deputetit socialist Pjerin Ndreut Baftjar Rusi ka kerkuar pushimin e ceshtjes per shkak

Dhuna ne Kuvend Gjykata e Larte rrezon kerkesen per pushimin e ceshtjes
  • 2014-11-24

Dhuna ne Kuvend Gjykata e Larte rrezon kerkesen per pushimin e ceshtjes

Tirane 24 nentor 2014 NOAal- Gjykata e Larte ka rrezuar kerkesen e avokateve te deputeteve socialiste Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka per te pushuar ceshtjen lidhur me dhunen e ndodhur kater muaj me pare ne ambientet e Kuvendit ku u godit deputeti demokrat Gent Strazimiribr br Diten e sotme ligjvenes

Leja e Tafilit zbardhen pergjimet
  • 2014-11-05

Leja e Tafilit zbardhen pergjimet

e Marte 4 Nentor 20141304 pm p classwp-caption-text Genc TafilibrbrVendimi i Gjykates se Elbasanit per caktimin e mases 8220arrest me burg8221 ndaj shtetasit Jetmir Guzi i dyshuar dhe i arrestuar si mbeshtetes nga jashte i te denuarve qe dyshohet se do arratiseshin nga burgu i P

No Pic available
  • 2014-06-21

Lazarati, Vandam Mahmutaj sot para Krimeve të Rënda, jepet masa e sigurisë

Tiranë- Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të japë sot masën e sigurisë për djalin e Gate Mahmutajn, Vandamin i cili u arrestua të enjten në Lazarat. Mbi 19-vjeçarin rëndojnë akuzat e vrasjes së mbetur në tentative ndaj efektivit te policisë. Një ditë më parë Krimet e Rënda lanë

Lazarati, arrest me burg Gates:Unë s'kam qëlluar kundër policisë
  • 2014-06-20

Lazarati, arrest me burg Gates:Unë s'kam qëlluar kundër policisë

Të tjera rreth shkrimit Përgjimi i Gates:Do dorëzohem VIDEO VIDEO Arrestohet Vandami i Gate Mahmutajt, qëlloi kundër policisë Lihet i lirë Adil Kazma, pasi u vetëdorëzua LIVE në A1 Report Kapet ''snajperisti'', Çela për A1 Report: S'isha në Lazarat  Pas vetëd