Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Meta: total 1000 / total_found 18590 / time 0.008 / keyword[0] avokati / docs[0] 18590 / hits[0] 32331 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Avokati debaton me gratë, merr goditje e bie në tokë pa ndjenja

Një avokat  nga Argjentina është rrëzuar pa ndjenja në tokë nga grushti i një personi ndërsa po debatonte me një grup femrash. Pamjet janë publikuar në rrjete sociale ku duket qartë si një burrë me këmishë të bardhë debaton ashpër me gratë, ndërsa një i tretë ndërhyn pë

No Pic available
  • 2017-06-22

Dëshmitari Ylvi Beqaj në gjyq: Më thanë që Shullazi do të vendoste drejtësi

Për gati 5 orë me radhë, biznesmeni që kallëzoi për gjobëvënie Shullazin dhe 4 të bashkëpandehurit e tij, iu përgjigj pyetjeve të palëve në proces. Ai rrëfeu si kishte kërkuar drejtësi te Shullazi për betejën gjyqësore për regjistrimin e ish-hotel Vollgës dhe më tej për pikë

No Pic available
  • 2017-06-22

BOOM denoncon: Djali i mitur i regjisorit pyetet nga policia pa praninë e psikologut

Emisioni investigative ka trajtur shqetësimin e një personaliteti të njohur të artit. Bëhet fjalë për regjisorin Kastrit Çipi, i cili ka një djalë 11 vjeç dhe është i divorcuar nga bashkëshortja e tij prej 9 vitesh. Gjykata ka vendosur që kujdestarinë e  fëmijës ta ketë nëna

No Pic available
  • 2017-06-19

Masakroi gruan me sëpatë, 74 vjeçari i braktisur dënohet me 35 vite burg

Vitet e fundit të jetës së tij, 74 vjeçari Veli Dervishi do ti kalojë në qelitë e burgut. Gjykata e Krimeve të Rënda e shpalli atë fajtor edhe e dënoi me 35 vite burg për masakrimin e bashkëshortes së tij, Zhazivare Dervishi, 68 vjeçe, kur u vra me sëpatë nga burri i saj. Dervishi i

Masakroi bashkëshorten, 35 vjet burg 74-vjeçarit
  • 2017-06-19

Masakroi bashkëshorten, 35 vjet burg 74-vjeçarit

Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli vendimin për masakrimin e 68-vjeçares Shazivare Dervishi, duke konsideruar fajtor bashkëshortin e saj, i cili u dënua me 35 vjet burgim. Veli Dervishi, 74 vjeç i shpëtoi burgimit të përjetshëm për shkak të moshës, duke përfituar gjykimin e shkurtuar.

No Pic available
  • 2017-06-17

Çertifikata falso, specialisti i shëndetësisë në burg, inspektorja në shtëpi

Masën e sigurisë arrest me burg pa afat ka vendosur Gjykata e Shkalles se Pare Shkoder ndaj specialistit te Inspektoriatit Shteteror te Shendetit Shkoder Dritan Geci, Arrest shtëpie për specialisten e këtij institucioni, Misleva Mustafa. Ata janë arrestuar dy dite me pare nga policia, te akuzu

No Pic available
  • 2017-06-16

SHBA, a ka penguar Presidenti Trump drejtësinë?

Në SHBA, Prokurori i Posaçëm që po heton rreth ndikimit të Moskës në zgjedhjet presidenciale dhe lidhjeve të mundshme të ekipit të fushatës së zotit Trump me Rusinë është zgjeruar, duke përfshirë një pistë të re: hetimin për të parë nëse presidenti ka penguar drejtësinë. Nj