Rezultate te kerkimit per termin: +Avram +Glazer

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] avram / docs[0] 199 / hits[0] 229 / keyword[1] glazer / docs[1] 93 / hits[1] 164 /
15 personat që e kanë në dorë fatin e Van Gaalit
  • 2016-01-25

15 personat që e kanë në dorë fatin e Van Gaalit

Tema kryesore e ditës në mediet angleze është e ardhmja e trajnerit Louis van Gaal. DailyMail shkruan se krerët e Manchester United janë duke e shqyrtuar seriozisht mundësinë e shkarkimit të trajnerit holandez, dhe me shumë gjasë ky shkarkim do

Beckham dhe 5 futbolliste te tjere duan te blejne Manchester United
  • 2014-03-28

Beckham dhe 5 futbolliste te tjere duan te blejne Manchester United

Gjashte ish-futbolliste te Manchester United po tentojne qe te blejne Manchester United per ta nxjerre jashte veshtiresive ku ndodhet ne planin teknikbr br Pjese e tyre eshte edhe David Beckham per te cilin thuhet se ka mbledhur financime ne Katar dhe nga investitore te tjere amerikanebr br Medi