Rezultate te kerkimit per termin: +Avramushi

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] avramushi / docs[0] 14 / hits[0] 19 /
Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

No Pic available
  • 2014-06-30

Shkarkimet nga puna, 400 të larguar marrin paratë pas gjyqit

TIRANE-Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqësore në favor të të larguarve nga puna, me një vlerë më shumë se 400 milionë lekë (më shumë se 4 milionë dollarë). “Gazeta Shqiptare” publikon emrat e 400 punonjësve të larguar nga

Avramushi largohet nga Pojani
  • 2010-01-05

Avramushi largohet nga Pojani

(ALBANIA SPORT)  - Trajneri Gjergj Avramushi është larguar nga bankina e Pojanit, skuadër e Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Nga Pojani janë larguar edhe dy lojtarë, Kita dhe Xhoga. Pojani pas pëfundimit të fazës së parë renditet në vendin e 10-të me 11 pikë pas 11 ndeshjesh (