Rezultate te kerkimit per termin: +Avzi +Nela

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.024 / keyword[0] avzi / docs[0] 81 / hits[0] 100 / keyword[1] nela / docs[1] 696 / hits[1] 1175 /
Në kërkim 39-vjeçari që qëlloi me armë në takimin e Mziut
 • 2015-06-17

Në kërkim 39-vjeçari që qëlloi me armë në takimin e Mziut

Policia e Tiranës ka nisur procedimin penal ndaj shtetasit Liman Lita, 39 vjeç, i dyshuar si autor i incidentit të ndodhur një ditë më parë gjatë një takimi elektoral në Paskuqan të kandidatit të PD-së për Bashkinë e Kamzës, Xhelal Mziu. Policia sqaron se 39-vjeçari Lita, banues n

Visar Zhiti nje antologji te autoreve te vrare ne diktature
 • 2014-11-11

Visar Zhiti nje antologji te autoreve te vrare ne diktature

e Marte 11 Nentor 20141248 pm p classwp-caption-text Visar Zhiti gjate promovimit te libritbrbrPer here te pare nje permbledhje me krijime te martirevebrbrKlerike poete gazetare perkthyes te denuar me vdekje nga regjimi komunistbrbrAta ishin gazetare poete klerike mbledhes folkl

Bashkëbisedimi i Kryeministrit Berisha në Durrës me gra dhe vajza punonjëse, biznesmene dhe sipërmarrëse 
    
    
     
 • 2013-04-28

Bashkëbisedimi i Kryeministrit Berisha në Durrës me gra dhe vajza punonjëse, biznesmene dhe sipërmarrëse  

Kryeministri Berisha u ndal sot në qytetin bregdetar te Durrësit nga ku nisi takimet me gratë dhe vajzat në mbarë vendin.  Ai zhvilloi sot një bashkëbisedim me punonjëse, gra biznesmene, sipërmarrëse e drejtuese për të dëgjuar &nb

No Pic available
 • 2013-04-28

Berisha për akademikun: Rexhep Qosja? Fosile e botës së vjetër

TIRANË- Kryeministri Berisha ishte sot në Durrës ku zhvilloi një takim me vajza dhe gra të angazhuar në biznes. Nga Durrësi, Berisha sulmoi kreun e opozitës si jo profesionist, ndërsa për të parën herë nuk i ka shpëtuar shënj

No Pic available
 • 2012-04-03

Topalli: Ruçi urdhëroi vrasjet e 2 prillit

Topalli dje në Shkodër Kryetarja e Kuvendit në ceremoninë përkujtimore të vrasjes së 4 të rinjve. Rama bën ciu-ciu për të përndjekurit si Nexhmije Hoxha Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, nga qyteti i Shkodrës akuzoi dje kryetarin e Grupit të PS-së, Gramoz Ruçi, si urdhërue

Perkujtohet 2 Prilli i vitit 1991
 • 2012-04-02

Perkujtohet 2 Prilli i vitit 1991

Eshte përkujtuar në Shkodër dy prilli i vitit 1991, ku mbetën të vrarë dëshmorët e demokracisë gjatë protestës 21 vite më parë. Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli dhe drejtuesit e pushtetit lokal kane vene kurora me lu

Topalli: Rama për të përndjekurit, si Nexhmija
 • 2012-04-02

Topalli: Rama për të përndjekurit, si Nexhmija

SHKODËR- Në Shkodër ështe kujtuar sot 2 prilli i vitit 1991, ku gjatë një proteste mbeten të vrarë katër dëshmorët e demokracisë. Në një ceremoni në vecantë, në prani të kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli dhe drejtuesve të pushtetit lokal janë vendosur kurora me lule ne