Rezultate te kerkimit per termin: +Aziz +Salihun

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.080Z

AAK-ja mbledh fuqi, përforcohet me ish-boksierin Aziz Salihu

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, nuk është vetëm duke u braktisur nga anëtarësia e saj, por edhe duke mbledhur fuqi të re. Dega e saj në Prishtinë pritet që së shpejti të përforcohet edhe me një boksier. Jo boksier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.920Z

Rapsodi, këngë për Aziz Salihun

Në qendër të Prishtinës, në sheshin "Zahir Pajaziti", sot u zhvillua turneu ndërkombëtar në boks “Turqi faleminderit, ju duam”,  organizuar nga legjenda e boksit, Aziz Salihu. Organizatori i këtij turneu, përveç k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.114Z

"Rebelohet" boksieri Salihu, gris dekoratën e presidentes Jahjaga

TIRANE-Presidentja e Kosovës, Ahtifete Jahjaga, i ka revokuar dekoratën boksierit Aziz Salihu. Në shenjë revolte ai ka grisur dekoratën e dhuruar nga Presidentja dhe ajo ja ka tërhequr, duke e konsideruar Salihun të padenjë për mbajtjen e saj. Sportisti prej kohësh jeton në kushte shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.044Z

"Rebelohet" boksieri Salihu, gris dekoratën e presidents Jahjaga

TIRANE-Presidentja e Kosovës, Ahtifete Jahjaga, i ka revokuar dekoratën boksierit Aziz Salihu. Në shenjë revolte ai ka grisur dekoratën e dhuruar nga Presidentja dhe ajo ja ka tërhequr, duke e konsideruar Salihun të padenjë për mbajtjen e saj. Sportisti p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.445Z

Salihu kërkon punë nga Haziri

Ministri i Sportit, Lutfi Haziri, të enjten në kabinetin e tij e ka pritur boksierin e famshëm kosovar, Aziz Salihun. Por, ky i fundit nuk është ndarë i kënaqur nga ky takim, pasi ministri Haziri nuk i kishte ofruar një vend pune në Departamentin e Sportit të kësaj ministrie. Salihu tho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.287Z

Tre kandidatë për FBOXK

Federata e Boksit e Kosovës (FBOXK) i ka kryer të gjitha përgatitjet për mbajtjen e Kuvendit Zgjedhor, i cili mbahet të shtunën në Shtëpinë e Sporteve në Prishtinë. Në këtë Kuvend Zgjedhor do të votohet për zgjedhjen e kryetarit të FBOXK-së për mandatin e ri katërvjeçar dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.479Z

Ftese per bashkim

Aziz Salihu mendon tu jape fund marredhenieve te ngrira me udheheqesit Federates se Boksit te Kosoves FboxK. Legjenda e boksit kosovar ne nje konference per shtyp te mbajtur te henen ne Prishtine ka marre iniciative qe te bashkohet me drejtuesit e ketij sporti ne Kosove. Ai thote se kete e ben per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama