Rezultate te kerkimit per termin: +BASHOS

Meta: total 139 / total_found 139 / time 0.000 / keyword[0] bashos / docs[0] 139 / hits[0] 347 /
Sabiha Kasimati Mehmet    Shehut ne hetuesi Jeni  kriminele do e paguani
  • 2014-11-20

Sabiha Kasimati Mehmet Shehut ne hetuesi Jeni kriminele do e paguani

e Enjte 20 Nentor 20141147 am p classwp-caption-text Sabiha KasimatibrbrProf dr Uran Asllani tregon jeten e panjohur te Sabiha Kasimatit 1912-1951brbr8220Kam qene kunder ketij pushteti sepse ai nuk pajtohej me ideologjine e botekuptimin tim evolucionist8221brbrInstituti i Shkenc

No Pic available
  • 2014-09-27

Vlorë, tentuan të vidhnin me armëdy persona, në pranga autori i 4

VLORE- Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet për vjedhje me armë të kryer në bashkëpunim. Krimet e Rënda në bashkëpunim me Strukturat e Komisariatit të Policisë gjatë operacionit të koduar “POKER” kanë vënë në pranga  Aldair Basho. Arres

Kakavije bllokohet udherrefyesi dhe 7 klandestine
  • 2014-05-03

Kakavije bllokohet udherrefyesi dhe 7 klandestine

PUBLICITET Kakavije 3 maj 2014 NOAal- Shtate klandestine nga Siria dhe Pakistani u ndaluan nga policia kufitare e Kakavijesbr br Gjate mesdites se sotme poshte fshatit Jegucat krahas klandestineve te huaj u ndalua edhe udherrefyesi i tyre i identifikuar si G Bashobr br Basho po i ndihmo

Nje vit pas vrasjes se Eleni Bashos flet babai Kostandin Dodi
  • 2013-03-08

Nje vit pas vrasjes se Eleni Bashos flet babai Kostandin Dodi

Mungesa e një vrasësi, ka qenë më e rëndë se vetë vrasja e Eleni Bashos për familjen e saj. Konstandini rrëfen momentin e vështirë kur e mori vajzën në krahë për ta çuar në spital, me shpresën se mund ta shp

Prokuroria rihap hetimet per vrasjen e Eleni Bashos
  • 2013-02-18

Prokuroria rihap hetimet per vrasjen e Eleni Bashos

Sipas prokurorisë, janë siguruar disa prova dhe fakte të reja, që mund të dërgojnë tek dorasi që ekzekutoi me dy plumba 33 vjeçaren farmaciste. Pritet, sipas akuzës, që në ditët në vazhdim, përveç rivlerësimit t

Prokuroria rihap hetimet per vrasjen e farmacistes Eleni i Bashos
  • 2013-02-17

Prokuroria rihap hetimet per vrasjen e farmacistes Eleni i Bashos

Sipas prokurorisë, janë siguruar disa prova dhe fakte të reja, që mund të dërgojnë tek dorasi që ekzekutoi me dy plumba 33 vjeçaren farmaciste. Pritet, sipas akuzës, që në ditët në vazhdim, përveç rivlerësimit t

No Pic available
  • 2013-02-01

Sarandë, PS humb këshillin bashkiak, 3 këshilltarë te LSI 

TIRANE- Trafikimi i këshilltarëve bëhet prezent edhe në Këshillin Bashkiak të Sarandës. Tre këshilltarë socialistë, i janë bashkuar LSI, si pasojë e divergjencave që janë krijuar mes tyre dhe Partisë Socialiste.Delfin Hajno, Hajri Goxhaj dhe Enkelejda Vasili, tashmë janë anëtarë t