Rezultate te kerkimit per termin: +BGj

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] bgj / docs[0] 10 / hits[0] 15 /
Se paku dhjete vjedhje arrestohen nje djale dhe nje vajze ne Tirane
  • 2016-03-18

Se paku dhjete vjedhje arrestohen nje djale dhe nje vajze ne Tirane

Pajisja e perdorur per kryerjen e vjedhjeve Tirane 18 mars 2016 NOAal- Dy persona te akuzuar per se paku dhjete vjedhje te dokumentuara jane vene ne pranga nga uniformat blu te Vores dhe te komisariatit nr5 ne kryeqytetbr br Deivis Muka 26 vjec me banim ne Kamez dhe Matilda Mert

Falsifikoi denoncimin e te dhunuares mbyllet hetimi per ish-policin
  • 2015-12-06

Falsifikoi denoncimin e te dhunuares mbyllet hetimi per ish-policin

PUBLICITET Fier 6 dhjetor 2015 NOAal - Prokuroria e Fierit dergon per gjykim kerkesen per ish-efektivin e policise Arben Deden per akuzen falsifikim dokumentesh dhe Asqeri Gjojdeshin i akuzuar per dhune ne familjebr br Nga hetimet rezultoi se Deda falsifikoi kallezimin e shteta

20 vjedhje banesash ne Durres kapen dy te rinj
  • 2014-12-08

20 vjedhje banesash ne Durres kapen dy te rinj

Durres 8 dhjetor 2014 NOAal- Dy te rinj jane vene ne prangat e policise se Durresit te akuzuar per se paku 20 vjedhje banesashbr br Efektivet e policise pas informacioneve te marra ne rruge operative ne kuader te operacionit Skolinat bene te mundur arrestimin e 22 vjecarit Klean Sadikllari dhe te

No Pic available
  • 2014-09-11

Sot seanca, jo në rend të ditës kërkesa për shkarkimin e Fullanit

Parlamenti mblidhet sot në seancë, e para kjo, pas arrestimit të Guvernatorit Ardian Fullani dhe kryeinspektores së bankës së Shqipërisë Elivar Golemi. Por në rendin e ditës nuk është përfshirë asnjë diskutim apo vendim në lidhje me këtë çështje. Kjo edhe për faktin pasi Këshil

Sherr per pronen nen hetim e moshuara per kercenim
  • 2014-08-03

Sherr per pronen nen hetim e moshuara per kercenim

PUBLICITET 2 gusht 2014 NOAal- Nje e moshuar po hetohet nga policia pasi ka kercenuar nje grua pas konfliktit per pronenbr br Taze Z 64 vjece banuese ne lagjen Beslidhja ne Lezhe eshte denoncuar diten e djeshme nga shtetesja me iniciale BGj banuese ne Shengjinbr br Burime nga policia th

No Pic available
  • 2014-05-14

Turqi, tragjedi në minierë, mbi 200 të vdekur, 300 ende të bllokuar nëntokë

Ankara- Një tragjedi ka goditur Turqinë, me një bilanc të rëndë viktimash. Shpërthimi në një minierë qymyrguri në Perëndim të vendit shkaktoi vdekjen e të paktën 201 minatorëve, ndërsa dhjetëra të tjerë janë plagosur. Por bilanci mund të rëndohet edhe më tepër, pasi qindra m

No Pic available
  • 2014-05-14

Mbi 238 të vdekur nga tragjedia në minierë, përleshje në Ankara

Ankara- Situatë e tensionuar në Turqi pas aksidentit tragjik në minierë ku humbën jetëm rreth 250 minatorë, ndërsa dhjetëra të tjerë ende rezultojnë të zhdukur. Familjarët e minatorëve shprehën zëmerimin ndaj qeverisë së kryeministrit Erdogan, ndërsa rrethuan makinën e tij në k