Rezultate te kerkimit per termin: +BKomisioni

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] bkomisioni / docs[0] 1 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2010-12-27

KQZ ngec te lista e zgjedhesve

/ / Ne mbledhjen e dates 29 dhjetor pritet qe regjistri i votuesve ai qe socialistet kerkojne per hetimin e zgjedhjeve te shkuara te ruhet ne depot e KQZ-se pa u percaktuar me tej fati i tij. Kjo pritet te jete dhe pika me e nxehte e mbledhjes dhe e debatit ne KQZ diten qe