Rezultate te kerkimit per termin: +BRusin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] brusin / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Depresioni Vajtja ne Ferr dhe kthimi
  • 2010-09-18

Depresioni Vajtja ne Ferr dhe kthimi

Psikologji/ Tri minuta terapi libri i dy autoreve amerikane qe ndryshon te menduarit ne shqip nga Plejad perkthyer nga Aleksander Loli Po te shihnit dike qe e godet veten pa pushim me cekan me siguri qe do te mendonit se per disa arsye misterioze ai kerkon te vrase veten. Nese ky