Rezultate te kerkimit per termin: +Babai +Emir

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.353Z

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani dekoron Babain Emir të Katarit, Lartësinë e Tij, Sheikun Hamad bin Khalifa Al-Thani

12 mars 2015 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani, në kuadrin e vizitës shtetërore në Shtetin e Katarit, dekoroi Babain Emir të Katarit, Sheikun Hamad Bin Khalifa Al-Thani me "Dekoratën e Flamurit Kombëtar" për mbështetjen e dhënë në forcimin e bashkëpunimit mes dy vendeve;

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.110Z

Me ftesë të Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Babai Emir i Katarit, Lartësia e Tij, Sheikh Hamad bin Khalifa Al-Thani viziton qytetin e Gjirokastrës

22 gusht 2015 Me ftesë të Presidentit të Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani, sot zhvilloi një vizitë në Qytetin e Gjirokastrës, Babai Emir i Katarit, Lartësia e Tij, Sheikh Hamad Bin Khalifa Al-Thani. Presidenti i Republikës i uroi mirëseardhjen Lartësisë së Tij, Sheikh Al-Thani dhe de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.108Z

Emiri i Katarit viziton Gjirokastrën, me ftesë të presidentit Nishani

Me ftesë të Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Babai Emir i Katarit, Sheikh Hamad bin Khalifa Al-Thani viziton qytetin e gurtë, në jug të vendit Babai Emir i Katarit, Sheikh Hamad Bin Khalifa Al-Thani, ka zhvilluar dje një vizitë në qytetin-muze të Gjirokastrës me ftesë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.675Z

Johnny Depp, tani nje kukull që personifikon rolet

LOS ANXHELOS- Ylli i Hollivudit, aktori Johnny Depp e ka parë tashmë imazhin e tij të riprodhuar në kukulla të ndryshme që personifikojnë rolet e interpretuara prej tij. Tashmë adhuruesit e tij mund të admirojnë një statujë të yllit të filmit "Piratët e Karaibeve" në një f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.104Z

Nishani i tregon Gjirokastrën Sheikut të Katarit

Presidenti i Republikës Bujar Nishani, ka njoftuar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook se ka qenë sot "në qytetin e gurtë të shtëpive muze të Gjirokastrës me Babai Emir i Katarit; Lartësia e Tij, Sheikh Hamad Bin Khalifa Al-Thani." Në fotografi shihet se personalitete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.442Z

Beograd, referendum për anëtarësimin në NATO

BEOGRAD- Rreth 200 persona në Serbi, ndër të cilët politikanë, intelektualë dhe personalitete të kulturës dhe spektaklit, kanë nënshkruar një dokument me të cilin kërkojnë zhvillimin e një referendumi për çështjen e anëtarësimit të vendit në NATO. Pas bombardimeve të vitit 199

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama