Rezultate te kerkimit per termin: +Babai +I

Meta: total 1000 / total_found 21043 / time 0.010 / keyword[0] babai / docs[0] 21043 / hits[0] 31845 /
No Pic available
  • 2017-02-13

Vdiq në burgun e Shën Kollit, babai: Djali im su vetëvra

Gjashtë muaj nga shpërthimi i flakëve që ranë në burgun e Shën Kollit dhe që i morën jetën Flamur Sulës, babai i këtij të fundit nuk pranon versionin e vetëvrasjes. Nga hetimet e kryera prokuroria arriti në konkluzionin se zjarri është vendosur nga vetë viktima Flamur Sula. Por bab

Hueyda El Saied: Si zv.ministri i Brendshëm më ndau nga babai, e pashë pas 16 vitesh
  • 2017-02-12

Hueyda El Saied: Si zv.ministri i Brendshëm më ndau nga babai, e pashë pas 16 vitesh

Sot në emisionin Xing me Ermalin ishte e ftuar balerina, këngëtarja dhe vajza e ekranit Hueyda El Saied, ku ka folur për prejardhjen, fëmijërinë dhe familjen e saj. Hueyda El Saied nuk ka nguruar të tregojë detaje lidhur me prejardhjen e saj. E pyetur nga Ermali, se si është historia ajo

No Pic available
  • 2017-02-12

Njihuni me Ilirin, djalin që për 21 vite bën muzikën më të bukur në Santorini

Nga Entela Resuli Për herë të parë, Ilirin e kam dëgjuar dimrin e kaluar në një klub modest në Tiranë. Ky djalë me flokët e kapura bisht, i vendosur në një cep të ambientit hutoi për mirë të gjithë klientelën e asaj nate. Ishte një zë kumbues në një lokal të vogël! Mesa duke

Itali, shqiptarja plagos djalin 7 vjeç me thikë dhe vetëvritet
  • 2017-02-12

Itali, shqiptarja plagos djalin 7 vjeç me thikë dhe vetëvritet

Një nënë shqiptare ka qëlluar me thikë djalin e saj 7-vjeçar dhe më pas është vetëvrarë duke u hedhur nga ballkoni i shtëpisë së saj, nga kati i tetë i një pallati. Shtypi italian shkruan se gruaja me origjinë shqiptare jetonte në një lagje popullore të Torinos në shtetin fqinj.

No Pic available
  • 2017-02-11

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri më rreh prej 22-vitesh, kam frikë për dy djemtë

Një grua nga fshati Miras në Korçë denoncoi në emisionin Fiks Fare dhunën 22-vjeçare të bashkëshortit të saj. Në një rrëfim të dhimbshëm, ajo tha se burri e dhunon fizikisht atë dhe dy djemtë e mitur. Trëndafile Hoxha thotë se ka frikë për jetën e djemve, 16 dhe 8 vjeç, pasi b

Udhëtimi i Musine Kokalarit drejt Romës
  • 2017-02-11

Udhëtimi i Musine Kokalarit drejt Romës

Eglantina Mandia 15 Janar 1938 Në shtëpinë e Kokalarëve në Tiranë ishin ngritur që pa gdhirë. Musinea nisej për në Romë. Ishin të gjithë të mallëngjyer. Dukej se e shtynin çastin e ndarjes, megjithëse valixhet ishin tashmë në fund të korridorit, edhe hapat e lehtë të Hanushesë

Historia tronditëse Musine Kokalari: 33 vjet izolim, punoj si kafshë për një copë bukë
  • 2017-02-10

Historia tronditëse Musine Kokalari: 33 vjet izolim, punoj si kafshë për një copë bukë

Ishte viti i ri. 1 janar 1977. Në një dhomë të varfër, në barakën e saj, në një skaj të mjerë të Shqipërisë, i denjë për një vend vuajtjeje internimi, Musine Kokalari është në prag të pensionit, e shkatërruar nga puna dërrmuese, e zhgënjyer nga realiteti ku ishte zhytur a