Rezultate te kerkimit per termin: +Babale

Meta: total 69 / total_found 69 / time 0.000 / keyword[0] babale / docs[0] 69 / hits[0] 99 /
I përgjuar 5 herë me dëshmitarin e Babales, Salianji: Të arrestohet kryepolici i Fierit!
  • 2019-04-04

I përgjuar 5 herë me dëshmitarin e Babales, Salianji: Të arrestohet kryepolici i Fierit!

Partia Demokratike ka vijuar sërish sot të akuzojë Drejtorin e policisë së Fierit, Andon Marko si bashkëpunëtor të Fredi Alizotit, dëshmitarit të çështjes Babale. Sipas ish-deputetit Ervin Salianji, Marko jo vetëm ka dijeni për skemën e blerjes së dëshmitarit të rremë të qeveris

Telenovela Babale/ Përgjimi i ri: Andon Marko ndihmon Alizotin, emërohet Kryepolic i Fierit (VIDEO)
  • 2019-04-03

Telenovela Babale/ Përgjimi i ri: Andon Marko ndihmon Alizotin, emërohet Kryepolic i Fierit (VIDEO)

Telenovela Babale ka hyrë në seritë e saj kulminante, pasi ish-deputeti Ervin Salianji nuk po ndalet me publikimin e përgjimeve të reja, ku sipas tij personazhi i fabrikuar nga PS, Fredi Alizoti është kapur në përgjime me drejtues të lartë të Policisë së Shtetit. Pasi publikoi bisedën

I more ato, përgjimet e reja mes Alizotit dhe drejtorit të policisë
  • 2019-03-27

I more ato, përgjimet e reja mes Alizotit dhe drejtorit të policisë

Në emisionin Opinion janë publikuar përgjimet e reja të dosjes Babale, ku protagonist është Fredi Alizoti. Ai flet me Drejtorin e Policisë së Fierit, Berti Nushi, ndërsa i kërkon që të flasë me shefin e madh. Po ashtu e pyet nëse i mori ato. Do ti thuash pak shefit të më takojë, i t

PD: Prokuroria fsheh përgjime të Alizotit me zyrtarë të PS
  • 2019-03-24

PD: Prokuroria fsheh përgjime të Alizotit me zyrtarë të PS

Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata përmes një konference nga selia blu akuzoi Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe Prokurorinë e Tiranës se janë përdorur e janë vënë në shërbim të qeverisë Rama, për të fshehur, siç tha përgjime në lidhje me d

Gazetarja e kronikës nxjerr pamjet: Ja si më përgjoi policia me Babalen (VIDEO)
  • 2019-03-22

Gazetarja e kronikës nxjerr pamjet: Ja si më përgjoi policia me Babalen (VIDEO)

Gazetarja e njohur e kronikës, Anila Hoxha, e cila intervistoi Albert Veliun, ose të ashtuquajturin Babale, ka publikuar një video në Facebook ku tregon se gjatë kohës që përpiqej për ta bindur këtë të fundit, ajo është përgjuar nga policia. Hoxha shkruan edhe një pjesë të fjalëve

Babalja, Salianji në Prokurori: Akuzohem se denoncova trafikantin
  • 2019-03-08

Babalja, Salianji në Prokurori: Akuzohem se denoncova trafikantin

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka deklaruar se është marrë si i pandehur se ka denoncuar trafikantët e drogës me gjithë gazetarin Jetmir OOldashi. Pasi ka dalë nga Prokuroria e Tiranës, ku është marrë si i pandehur për çështjen Babale, Salianji ka thënë se pasi t

No Pic available
  • 2019-03-06

Salianji merret i pandehur për Babalen, PD: Vendim politik i Ramës!

Çështja Babale mori sot drejtimin e saj për në Gjykatë, pasi Prokuroria e Tiranës dërgoi dosjen e plotë hetimore dhe e shpalli deputetin me mandat të djegur, Ervin Slaianji, të pandehur. Salianji është thirrur në prokurori për tu njohur me akuzën e kallëzimit të rremë, ndërsa pas