Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.000 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
Analisti i njohur injoron eurodeputetët: Nuk duhen marrë seriozisht
  • 2019-03-01

Analisti i njohur injoron eurodeputetët: Nuk duhen marrë seriozisht

Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin Të Paekspozuarit, ka komentuar praninë e eurodeputetëve në Shqipëri dhe rolin e ndërkombëtarëve në krizën politike në Shqipëri. Bushati tha se eurodeputetët që erdhën, janë rangu më i ulët në Europë dhe se deklaratat e tyre nuk duhen m

Darka në Prishtinë/ Thaçi zbulon çfarë u diskutua me Ramën dhe tensionet me Haradinajn
  • 2019-02-25

Darka në Prishtinë/ Thaçi zbulon çfarë u diskutua me Ramën dhe tensionet me Haradinajn

Presidenti Thaçi zbuloi detaje nga biseda me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama dhe liderët e Kosovës pak javë më parë në Prishtinë në shtëpinë e tij. I ftuar në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv Thaçi bëri me dije se ka qenë një debat mirëkuptues dhe

No Pic available
  • 2019-02-12

Rrethohet kryeministria? Zbardhen detaje nga skenari i PD për 16 shkurtin

Partia Demokratike së bashku me aleatët e saj opozitarë do të jetë të shtunën nën dritaren e kryeministrit Edi Rama, ku do të zhvillojë sipas saj një protestë mbarëkombëtare për rrëzimin e tij dhe ngritjen e një qeverie tranzitore që do çojë vendin në zgjedhje të parakohshme. N

Deputetja e PS i kthehet Dades: Çështë ky mllef! Përmbahu Arta!
  • 2019-02-12

Deputetja e PS i kthehet Dades: Çështë ky mllef! Përmbahu Arta!

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministrja e Jashtme në qeverinë Nano, Arta Dade e ftuar në emisionin  5 pyetjet nga Babaramo  deklaroi se kryeministri Edi Rama duhet të largohet për ti hapur rrugën një tjetër qeverie të PS-së. I menjëhershëm ishte reagimi i Kryetares së Partisë Soci

Ish-ministrja e PS: Rama duhet të largohet, PS të formojë një qeveri tjetër
  • 2019-02-11

Ish-ministrja e PS: Rama duhet të largohet, PS të formojë një qeveri tjetër

Ajo është një nga figurat më të shquara të Partisë Socialiste, pasi në qeverinë Nano ka drejtuar edhe Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë. Ish-deputetja Arta Dade ka pasur edhe një raport miqësor me kryeministrin Edi Rama gjatë fillimeve të tij në PS, por kohët e fundit gjërat kan

Lulzim Basha dhe disa deputetë të PD janë mbajtur në përgjim nga policia
  • 2019-02-04

Lulzim Basha dhe disa deputetë të PD janë mbajtur në përgjim nga policia

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka thënë sot  në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” se kryedemokrati Lulzim Basha dhe disa deputetë të PD janë përgjuar për disa kohë nga policia e shtetit. Sipas tij përgjimet janë bërë pas publikimit nga opozita të audiopërgjimit të pre

Çështja Cakaj, gazetarët: Si vajtët e zgjodhët ministër? Balla: Lëreni djalin
  • 2019-01-25

Çështja Cakaj, gazetarët: Si vajtët e zgjodhët ministër? Balla: Lëreni djalin

Kreu i Grupit të PS, Taulant Balla është pyetur nga gazetarët në Open lidhur me precedentin Gent Cakaj, me të riun nga Kosova, që u refuzua të dekretohej si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, por që e mori këtë detyrë nga kryeministri Edi Rama, i cili i delegoi detyrat pasi k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama