Rezultate te kerkimit per termin: +Babush

Meta: total 78 / total_found 78 / time 0.000 / keyword[0] babush / docs[0] 78 / hits[0] 102 /
Mbytën Leçen e Kalabrinë me drogë, dalin fotot e 20 shqiptarëve të arrestuar
  • 2019-02-13

Mbytën Leçen e Kalabrinë me drogë, dalin fotot e 20 shqiptarëve të arrestuar

Policia shqiptare në bashkëpunim me Guardia di Finanza italiane shkatërruan dje 4 grupe kriminale në bazë të hetimeve që zgjasnin prej dy vitesh, me rreth 50 anëtarë në total të këtyre bandave që kishin mbytur me drogë rajonin e Leçes në Itali. Në total janë arrestuar 27 persona n

Lulet e Pranverës/ Nga Cidhja te Bibla, ja pseudonimet e 50 trafikantëve
  • 2019-02-13

Lulet e Pranverës/ Nga Cidhja te Bibla, ja pseudonimet e 50 trafikantëve

Operacioni Lulet e Pranverës që u zhvillua dje nga GdF-ja italiane dhe forcat RENEA në Shqipëri çoi pas hekurave 21 trafikantë, pjesë e 4 grupeve kriminale që kishin trafikuar tonelata me drogë drejt Italisë. Ndërkohë në kuadër të hetimeve që kanë vazhduar për 2 vite janë lëshuar

Ditari i vajzës së Dritëro Agollit: Orët e fundit të babait
  • 2018-02-01

Ditari i vajzës së Dritëro Agollit: Orët e fundit të babait

Elona Agolli Asnjë çast nuk e pranova që babai im nuk ishte më. E mendoja që do ta takoja pasditeve. Do ja dëgjoja zërin e puthja duart. E megjithatë vinte dita e fundit e javës e unë shkrehesha në vaj, shkoja ta takoja aty, nën qetësinë e qiparisëve , aty ku duket që nuk ka fjalosje

Mesazhi prekës i vajzës së akademikut Farudin Hoxhës
  • 2017-09-12

Mesazhi prekës i vajzës së akademikut Farudin Hoxhës

Juli Hoxha, vajza e akademikut Farudin Hoxha, i cili u nda nga jeta një ditë me parë, ka dhënë një mesazh për babain e saj. E bekuar si bija jote, me gjithë dashurinë që më dhe, me gjithçka më mësove dhe edukove. Ti je në themel të asaj çka jam. Krenare për ty babush! Të qoftë dh

Julian Deda feston ditëlindjen, dedikimi i veçantë i Zef Dedës |FOTO
  • 2016-09-16

Julian Deda feston ditëlindjen, dedikimi i veçantë i Zef Dedës |FOTO

Transmetuar më 15.09.2016 - 12:50 I njohur për humorin e tij, Julian Deda sot mbush plot 35 vjeç. Mes shumë urimesh që ka marrë për këtë ditë të veçantë, ai që bie në sy është dedikimi i veçantë i b

No Pic available
  • 2016-09-03

Jeta e trafikanteve/ Njëra porno-stare, tjetra e fiksuar me babushët

Foto 1 nga 23 Është zbuluar prapavija e dy grave të arrestuara për trafikimin e një sasie të madhe kokaine. Njëra prej grave të rëna në pranga, Isabelle Lagacé, ka një të kaluar të fshehtë si një modele prono kopertinash. E dyta, Melina Roberge, i është përshkruar DailyMa

Ja se si Shqipëria përfundoi në Kanabistan!
  • 2016-08-19

Ja se si Shqipëria përfundoi në Kanabistan!

Nga Sali Berisha Te gjithë drejtuesit, çunat e krimit jane nga kryeqyteti europian i Kanabisit, Tepelena! Ketu me poshte keni listen e kanabisteve nga kryeqyteti europian i kanabisit, Tepelena, qe shnderruan Shqiperine me sukses te plote ne Kanabistan! - Haki Çako, Drejtori i Përgjithshëm i Po