Rezultate te kerkimit per termin: +Baggios

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.517Z

Aktori i famshëm bëhet "klon" i Baggios

Aktori i famshëm amerikan, Shia LeBeouf është bërë "klon"i futbollistit të famshëm italian, Roberto Baggios. Aktori i "Transformers" kishte premtuar se shpejt do të paraqitet me model të ri flokësh. Por frizura e re thuhet se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.620Z

Pushtim fushe per nje selfie me Balotellin

Edhe pse në fushë Milani nuk shihet me sy, lojtarët kuqezinj vazhdojnë të jenë shumë të dashur për tifozët. Kështu, pas El Shaarawyt, i erdhi radha Mario Balotellit të ishte protagonist i një “selfie” me tifoz&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.372Z

Interi hap derën e rikthimit të Baggios

Zëvendëspresidenti i Interit, Angelomario Moratti, thotë se Roberto Baggio do të mirëpritej si drejtor i klubit. Këtë javë Baggio deklaroi se ai është i gatshëm t'i rikthehet futbollit në cilësitë menaxhuese, dhe Interi reagon menjëherë duke thënë se është i gatshëm t'i ofr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.933Z

Nga Baggio te Maradona, 10 vëllezërit e futbollit: Kur mbiemri kthehet në peshë

Peshë, gur… dhe një barrë në kurriz! Dhe nganjëherë është shumë e rëndë. Sidomos në futboll. Imagjino të kesh një mbiemër të tillë në futboll si: Maradona, Inzaghi apo Baggio. Më poshtë historitë e 10 vëllezërve të futbollistëve të njohur që ishin dhe vetë futbollis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.345Z

Spanjë-Itali, statistikat flasin për italianët

Statistikat për përplasjet mes skuadrës së Spanjës dhe Italisë janë në anën e të kaltërve. Ata janë ndeshur 30 herë me njëra-tjetrën, duke përfshirë këtu edhe përballjet miqësore ndërsa bilanci f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.509Z

Nga Inzaghi, Baggio tek Maradona, 10 vëllezërit e futbollit: Kur mbiemri kthehet në peshë

Peshë, gur… dhe një barrë në kurriz! Dhe nganjëherë është shumë e rëndë. Sidomos në futboll. Imagjino të kesh një mbiemër të tillë në futboll si: Maradona, Inzaghi apo Baggio. Më poshtë historitë e 10 vëllezërve të futbollistëve të njohur që ishin dhe vetë futbollis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.645Z

Në Brazil përtërijnë legjendat

Në Brazil, emrat e ish futbollistëve të njohur botërorë janë të pranishëm edhe sot. Romario, Roberto Baggio, Rudigullithi, Baloteli, Raikard e Mattheus janë disa nga emrat e disa prej lojtarëve të njohur, e që i mbajnë të rinjtë brazilianë, të cilët luajnë në Copa Juvenil Sao Pau

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama