Rezultate te kerkimit per termin: +Bahkimit +Europian

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] bahkimit / docs[0] 3 / hits[0] 3 / keyword[1] europian / docs[1] 77200 / hits[1] 149925 /
No Pic available
  • 2013-11-01

Akademikët letër Samaras: Lini pas fantazmat, presim mbështetje për integrimin

Anëtarët e Akademisë Shqiptare të Arteve dhe Shkencave i janë drejtuar me një letër të hapur kryeministrit grek, Antonis Samaras si një reagim kundër letrës së 23 ish-Ambasadorëve grekë. Ata shprehen thellësisht të indinjuar nga përmbajtja e letres së 23 ish-ambasadoreve greke dhe

Akademikët shqiptarë i shkruajnë Samaras: Lini pas fantazmat, presim mbështetje për integrimin
  • 2013-11-01

Akademikët shqiptarë i shkruajnë Samaras: Lini pas fantazmat, presim mbështetje për integrimin

Anëtarët e Akademisë Shqiptare të Arteve dhe Shkencave i janë drejtuar me një letër të hapur kryeministrit grek, Antonis Samaras si një reagim kundër letrës së 23 ish- ambasadorëve grekë. Ata shprehen thellësisht të indinjuar nga përmbajtja e letrës së 23 ish-ambasadorëve grek