Rezultate te kerkimit per termin: +Bajer +Atletico

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Champions sot Mancity 8211 Monaco dhe Leverkusen 8211 Atletico

brbrRaundi i 18-ve te UEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje ne platformen Tring me dy takime te tjera interesante qe premtojne emocione dhe spektakel Ne Etihad Stadium skuadra e Pep Guardioles Manchester City ka nje test te forte perballe surprizes se ketij sezoni Monako Skuadra e Principat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.109Z

Atletico e Real fitore me goleade

brbrPlot 15 gola ne dy ndeshje kjo eshte ajo cfare prodhuan dy takimet e skuadrave te Madridit Atletiko dhe Real ne ndeshjet e vlefshme per javen e 8 te kampionatit spanjoll Ne ditelindjen e 50 dhe te fundit te stadiumit Vicente Kalderon Atletiko shkaterroi Granadan 7-1 perpara gati 49 mije shikues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.250Z

Libri i rekordeve te Liges se kampioneve

Liga e Kampioneve eshte kompeticioni europian me prestigjioz i klubeve te futbollit ku marrin pjese skuadrat me elitare ne kontinent. Trofeun e kane fituar 21 klube te ndryshme 12 prej te cilave e kane fituar me shume se nje here. Reali i Madridit eshte skuadra qe e ka fituar ate me shume 9 here nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.893Z

Libri i rekordeve të Ligës së Kampioneve

Liga e Kampioneve është kompeticioni europian më prestigjioz i klubeve të futbollit, ku marrin pjesë skuadrat më elitare në kontinent. Trofeun e kanë fituar 21 klube të ndryshme, 12 prej të cilave e kanë fituar më shumë se një herë. Reali i Madridit është skuadra që e ka fituar at

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama