Rezultate te kerkimit per termin: +Bajern +Leverkusen

Meta: total 248 / total_found 248 / time 0.000 / keyword[0] bajern / docs[0] 1762 / hits[0] 2519 / keyword[1] leverkusen / docs[1] 1389 / hits[1] 1975 /
Bayerni luan tenis ndaj Leverkusenit, siguron finalen
  • 2018-04-18

Bayerni luan tenis ndaj Leverkusenit, siguron finalen

Bayerni i Mynihut është finalistja e parë e Kupës së Gjermanisë. Bavarezët fituan 6-2 ndaj Bayer Leverkusen në transfertë ,duke prerë biletën e tyre për në Berlin ku do të kërkojnë trofeun e dytë sezonal, pas triumfit në Bundesligë. Ndeshja në shtëpinë e Aspirinave zgjati vetë

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Shorti i Champions, spikasin PSG-Barça e Bajern-Arsenal
  • 2016-12-12

Shorti i Champions, spikasin PSG-Barça e Bajern-Arsenal

U hodh në Nyon shorti për fazën e 1/8 në Champions League. Duke parë ndarjet e ekipeve në vazo, nuk do të mungonin përballje të forta dhe kështu ndodhi ku spikat dueli PSG-Barça, Bayern Munchen-Arsenal. Po ashtu bie në sy edhe çifti Real Madrid-Napoli, ku mbrojtësi shqiptar Elseid Hysa

Champions sot perfundon faza e grupeve
  • 2016-12-07

Champions sot perfundon faza e grupeve

var fbShare url httpvizionplusalchampions-sot-perfundon-faza-e-grupevesize smallp styletext-align justifyFaza e grupeve te UEFA Champions League perfundon sot ne platformen Tring dhe Vizion Plus me 8 takimet e fundit Akoma pa u zgjidhur edhe dy vende ne grupet G dhe H Porto kerkon bileten perballe

No Pic available
  • 2016-11-27

Juventini Edi Rama në Allianz Arena me ftesë nga Rumenige

Kryeministri Edi Rama po ndjek aktualisht në stadium ndeshjen mes Bajern Mynih dhe Bajer Leverkusen në Allianz Arena. Ka qenë vetë kreu i qeverisë ai që ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se ishte një nga të ftuarit e nderit të kësaj sfide. Edhe pse jo bajerni

No Pic available
  • 2016-11-26

Edi Rama i ftuar nderi i Bajernit në Alianz Arena

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama do të jetë sot prezent në një ndeshje të skuadrës gjermane të Bajernit. Rama vetë në një postim në facebook shkruan se është i ftuar nderi nga Karl-Heinz Rummenige për të parë ndeshjen. Edhe pse jo “bajernist”kam privilegjin të jem so