Rezultate te kerkimit per termin: +Bajernit

Meta: total 1000 / total_found 2622 / time 0.001 / keyword[0] bajernit / docs[0] 2622 / hits[0] 3650 /
Lewandowski kriset me Bayernin, e ardhmja në udhëkryq
  • 2018-06-07

Lewandowski kriset me Bayernin, e ardhmja në udhëkryq

Duket e pamundur për tu ngjitur krisja mes Bajernit të Mynihut dhe Robert Lewandowski. Klubi nuk e ka pritur aspak mirë ndryshimin e menaxherit nga ana e sulmuesit polak që e konsideron të përfunduar eksperiencën e tij me bavarezët. Klubi gjerman nga ana tjetër nuk ka ndër mend të negoci

E ardhmja e Hysajt në pikëpyetje, lidhet ngushtë me vendimin e Sarrit
  • 2018-05-10

E ardhmja e Hysajt në pikëpyetje, lidhet ngushtë me vendimin e Sarrit

Do të jetë një verë e nxehtë për Elseid Hysajn. E ardhmja e tij te Napoli është e lidhur ngushtë me atë të trajnerit Maurizo Sarri, i cili sipas mediave italiane mund të largohet, dhe një nga futbollistët më të kuotuar për të lënë skuadrën në rast të një lamtumirë të trajn

No Pic available
  • 2018-02-13

Bileta me çmime të kripura, Anderlecht do të rimbursojë tifozët e Bayernit

Që sot ndoshta do të jetë më e vështirë që çmimet e biletave të mos jenë në lartësinë e sfidës. Uefa me një vendim të paprecedent ka urdhëruar Anderlecht që të rimbursojë një pjesë të çmimit të paguar nga tifozët gjermanë për të qenë prezent në ndeshjen e Championsit t

Juventusi gati të marrë kreun e Serisë A, PSG do kthesën ndaj Montpellier
  • 2018-01-27

Juventusi gati të marrë kreun e Serisë A, PSG do kthesën ndaj Montpellier

Në Itali Juventusi është bërë gati për momentin e parakalimit dhe në orën 20:45 bardhezinjtë kanë një rast të shkëlqyer për të marrë 3 pikët e radhës, teksa do të matin forcat me Chievon në Bentegodi, ku Zonja e Vjetër ka fituar pa shumë probleme pesë vizitat e fundit. 3 pikë

No Pic available
  • 2018-01-01

Bajerni i rekordeve rrëmben Leon Goretzkan

Bajerni i Mynihut e nisi vitin 2018 duke programuar të ardhmen dhe pavarësisht elementëve cilësorë dhe ringritjes nën drejtimin e Jup Hajnkes, formalizoi dhe një tjetër goditje në merkato. Blerja e re quhet Leon Goretzka, një prej mesfushorëve më të kërkuar në tregun europian që pref

Italia vjen nën tension ndaj Shqipërisë
  • 2017-10-07

Italia vjen nën tension ndaj Shqipërisë

Do të jetë një Itali nën tension dhe në qendër të një vorbulle të fortë kritikash ajo që vjen për tu përballur me Shqipërinë. Gjatë barazimit me Maqedoninë vërshëllimat e publikut ishin evidente, ndërsa mediat nuk e kanë kursyer dorën në kritika me tifozët që po shprehin gji

Gjermania dhe Anglia kualifikohen në Rusi 2018
  • 2017-10-06

Gjermania dhe Anglia kualifikohen në Rusi 2018

Gjermania dhe Anglia i bashkohen Belgjikës, duke e ngjitur kështu në tre numrin e përfaqësueseve të kualifikuara nga Kontinenti i Vjetër, për në botërorin e ardhshëm. Pak a shumë pritej nga të gjithë dhe cështja e kualifikimit për këto dy vende për në fazën finale të Rusi 2018 t