Rezultate te kerkimit per termin: +Bajrajve

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.332Z

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe ka dorë në një sërë veprash kriminale të mbetura pa autor atje, të gjitha këto me bekimin e qeverisë. Në emision

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.958Z

Më kërcënohet jeta, Safet Bajri kallëzon kreun e Burgjeve, Agim Ismaili

Safet Bajri, nje prej anetareve te bandës së Bajrajve në Shkodër ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili.  Sipas “News 24”, kallëzimin Bajri e ka bere pas kërkesave të shumta qe ka bere me heret per t’u transferuar nga burgu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.289Z

Arrestimi i grupit Bajri, Paloka pyet policinë: A ju ka dalë në përgjim Bushati

Menjëherë pasi policia doli në konferencë të përbashkët me Prokurorinë e Krimeve të Rënda,  për të njoftuar shkatërrimin e grupit “Bajri”  nënkryetari i grupit të PD, Edi Paloka reagoi në Facebook. Paska dalë Drejtori i Policisë , i emëruari i Agron Xhafajt, për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.596Z

Salianji-Bushatit: Sa herë je takuar me Bajrot?!

Deputeti demokrat, Ervin Salianji i ka kërkuar ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati që tu tregojë shqiptarëve se çfarë e lidh atë dhe Edi Ramën me bandën e Bajrajve në Shkodër. Me anë të një postimi në Facebook, Salianji ka publikuar edhe njëherë pyetjet që PD i ka bërë Bushat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.968Z

Pjesë e grupit Bajri/ Arrestohet boksieri i Vllaznisë, i bllokohet BMW-ja luksoze (Foto)

Policia ka arrestuar një tjetër anëtar të grupit ‘Bajri’,  i cili ishte shpallur në kërkim prej shtatorit të vitit të kaluar. Ai është boksieri i Vllaznisë, Nelson Hysa 35-vjeç. Hysa akuzohet për disa vepra penale si pjesëmarrje në organizata kriminale, grup i struktur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.328Z

Operacioni policor, PD: Pse heshtin Rama e Bushati për Bajrajt!

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, i ka kërkuar sërish Ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati, ti përgjigjet pyetjes se çfarë e lidh atë me grupin kriminal të Bajrave në Shkodër. Përmes një deklarate për mediat, Salianji, shkruan se sot Rama, dhe Bushati janë mekur dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.331Z

Ndodhet në arrati, publikohet fotoja e kreut të grupit të Bajrajve

Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Shkodër, arriti ti shpëtojë arrestimit dhe është shpallur në kërkim. Ai dyshohet se fshihet në Belgjikë, ku ka qëndruar me kohë të plotë vitet e fundit dhe ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama