Rezultate te kerkimit per termin: +Bajraktari

Total: 1271
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.576Z

Bajraktari drejt Bundesligës

Pas paraqitjeve të mira me përfaqësuesen U19 të Shqipërisë, Mërgim Bajraktari ka zgjuar interesimin e disa skuadrave evropiane. Ai gjatë afatit kalimtar të janarit mund të transferohet te Kolni, klubi i cili ka bërë ftesë që të provohet. Për 18 vjeçarin, interesim kanë shprehur edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.454Z

Artan Bajraktari rikthehet në detyrë

Rikthehet ne detyre ish-shefi i Interpolit Artan Bajraktari. I larguar disa muaj me pare, pasi u akuzua se kishte fshehur kërkesën e autoriteteve belge për arrestimin e deputetit kristian-demokrat Mark Frroku, Artan Bajraktari është rikthyer serish ne krye te Interpolit. Ky rikthim, vjen pak k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.405Z

Artan Bajraktari rikthehet ne detyre

brbrRikthehet ne detyre ish-shefi i Interpolit Artan Bajraktari I larguar disa muaj me pare pasi u akuzua se kishte fshehur kerkesen e autoriteteve belge per arrestimin e deputetit kristian-demokrat Mark Frroku Artan Bajraktari eshte rikthyer serish ne krye te Interpolit Ky rikthim vjen pak kohe pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.812Z

Meto Bajraktari ishte një njeri revolucionar

Nga Express më 20 qershor 2011 në ora 19:00 Shoqata e Veteraneve të Luftës Antifashiste Nacionalçlirimtare të Kosovës të hënën ka shënuar 95 vjetorin e lindjes së luftëtarit të lirisë, Meto Bajraktari, me ç’rast u vlerësua lartë kontributi i tij dhe heroizmi në luftën e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.593Z

Bajraktari i pergjigjet Ristanit

brbrPas akuzave te Sekretarit te Pergjithshem te Partise Demokratike sipas te cilit Artan Bajraktari mori urdher per fshehjen e kerkeses se ekstradimit te Frrokut ka reaguar shefi i Interpolit Bajraktari i ka konsideruar akuzat te padrejta Ai shpreh keqardhjen qe nje perfaqesues i larte i partise k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.137Z

Arresti i Frrokut, Bajraktari kundër prokurorisë

Pak ditë pas vendimit të prokurorisë që pushoi çështjen ndaj ish-drejtorit të Interpolit dhe vartëses së tij, Artan Bajraktari ka depozituar një padi në gjykatë, ku kundërshton vendimin e prokurorisë. Bajraktari për Mapon: Prokuroria shprehet nëse ka ose jo vepër penale, jo për sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.587Z

Bajraktari: Drejtësia vendosi të kthehem në detyrë

Shefi i Interpolit reagon pas akuzave të PD-së. Ai kërkon pafajësi të plotë në gjykatë Shefi i Interpolit, Artan Bajraktari, i arrestuar dhe hetuar për fshehjen e urdhrit të arrestit për Mark Frrokun, ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike. Ai thotë se ka qenë drejtësia ajo q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama