Rezultate te kerkimit per termin: +Bajrakurtaj

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] bajrakurtaj / docs[0] 14 / hits[0] 21 /
No Pic available
  • 2019-03-13

Aksidenti tragjik në Shkodër, pas vjehrrës vdes dhe 19-vjeçarja shtatzënë

Një aksident i rëndë që ndodhi paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, i mori jetën 52-vjeçares Hasije Bajrakurtaj dhe la të plagosur rëndë nusen e djalit të saj, Esmeralda Bajrakurtaj. E reja, e cila ishte shtatzënë mori plagë të rënda pas përplasjes në afërsi të fsha

Aksident në Shkodër, bilanci është tragjik
  • 2019-03-13

Aksident në Shkodër, bilanci është tragjik

Nënë e bijë janë përplasur nga një automjet në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në fshatin Dobraç. Nga aksidenti ka humbur jetën Hasije Bajrakurtaj, 52-vjeçe ndërsa vajza e saj shtatzënë, Esmeralda Bajrakurtaj ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. 19-vjeçarja është në sallën e

Gjykata liron policin e video-skandalit
  • 2019-02-22

Gjykata liron policin e video-skandalit

Gjykata e Shkodrës ka liruar shefin e policisë së zonës Gruemirë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili u shfaq në një video intime me pretendimet se ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare përmes telefonit. Në sallën e gjyqit, Berhan Bajrakurtaj ka mohuar akuzën për ngacmim s

Kush e publikoi videon porno të policit të Shkodrës?
  • 2019-02-13

Kush e publikoi videon porno të policit të Shkodrës?

Në shkollën e bashkuar në Gruemirë, ku studiojnë 16 gjimnaziste, asnjë prej tyre nuk është larguar nga mësimi. Mësues dhe nxënës mohuan që ndaj një prej 16 vajzave të shkollës së tyre të ketë pasur përndjekje nga ndonjë polic, apo më saktësisht nga polici Berhan Bajrakurti. K

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, PD: Polici ishte komisioner i PS në zgjedhje
  • 2019-02-11

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, PD: Polici ishte komisioner i PS në zgjedhje

Në një kohë kur tronditja nga skandali i përdhunimit në Kavajë, ku u abuzua për 4 muaj me një vajzë 13-vjeçare mbetet ende prezente në opinion publik, fenomeni është përsëritur sërish, por këtë herë fatmirësisht me pasoja më të lehta. Ngjarja e denoncuar sot ka ndodhur në Shko

Shtrohet në psikiatri burri që vrau gruan me sëpatë
  • 2018-01-31

Shtrohet në psikiatri burri që vrau gruan me sëpatë

Gjykata e Shkodrës ka urdhëruar shtrimin e detyrueshmë në spitalin psikiatrik të Ylber Bajrakurtaj, i cili pak ditë më parë vrau me sëpatë bashkëshorten e tij. Krimi i rëndë u shënua në oborrin e banesës në Koplik më 28 janar 2018. Gjykata ka vendosur shtrim të detyrueshëm në sp

DIASPORA, SI STREHA E FUNDIT E KRYEMINISTRIT RAMA
  • 2016-11-24

DIASPORA, SI STREHA E FUNDIT E KRYEMINISTRIT RAMA

Petrit Kuçana * Nëse ju nuk ju pëlqen ambasadori, atëherë që në këtë moment unë e anuloj takimin. Kjo ka qenë përgjigja e prerë që u erdhi njerëzve të Ramës disa vite më parë në Britaninë e Madhe, ndërsa u orvatën ti mbushnin mendjen Lord Dubs, që në takim të mos e merrnin