Rezultate te kerkimit per termin: +Bajrami

Meta: total 1000 / total_found 4769 / time 0.002 / keyword[0] bajrami / docs[0] 4769 / hits[0] 8928 /
Vrau një grek në 2001, kapet në Shkodër i dënuari me 25 vite burg (EMRI)
  • 2019-04-01

Vrau një grek në 2001, kapet në Shkodër i dënuari me 25 vite burg (EMRI)

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 40-vjeçar paraditen e sotme, pasi rezultonte i shpallur në kërkim për vrasjen me thikë të një shtetasi grek në vitin 2001. Pas hekurave do të përfundojë Ilir Bajrami, i cili është dënuar me 25 vite burg. U zhvillua dhe finalizua operacioni policor

No Pic available
  • 2019-01-05

Thirrja dëshpëruese: Vajza më vdiq, djali rrezikon nga e njëjta sëmundje

Familja Hoxha përbëhet nga 6 anëtarë. Në mars të vitit të shkuar, vajza e tyre 19-vjeçare ndërroi jetë pasi ishte e sëmurë nga zemra. Bashkimi, kryefamiljari kërkoi ndihmë që vajzën ta dërgonte jashtë vendit për ta kuruar, por thirrja e tij ngeli pa përgjigje. Fatkeqësisht zemra

Këta janë 31 personat më të kërkuar në Shkodër (EMRAT-FOTO)
  • 2018-12-26

Këta janë 31 personat më të kërkuar në Shkodër (EMRAT-FOTO)

Policia e Shtetit ka publikuar listën e 31 personave më të kërkuar në qarkun e Shkodrës, shoqëruar edhe me skedat e tyre. Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Shkodër. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa

Zbardhet lista e emrave për KED. Shorti, më 1-5 dhjetor
  • 2018-11-19

Zbardhet lista e emrave për KED. Shorti, më 1-5 dhjetor

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka tanimë në tryezën e tij të punës listën e kandidatëve të propozuar për të qenë anëtarë të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Sipas përcaktimeve në ligjin 115/2016 Për organet qeverisëse të sistemit të drejtësisë, brenda datës 15 n

No Pic available
  • 2018-11-13

Ana Frank rrëfehet në Teatrin e Metropolit (Foto)

Unë i mbaj për vete idealet, sepse pavarësisht gjithçkaje, vazhdoj të besoj se njerëzit janë të mirë në zemër. Kështu shkruan në ditarin e saj Ana Frank. Historia e vajzës e cila me ditarin e saj vazhdon të tronditë botën do të vijë premierë në Teatrin Metropol më 15 nëntor n

No Pic available
  • 2018-09-21

Sekuestrohen miliona euro pasuri të Habilajve (Lista e plotë)

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar disa prona në emër të vëllezërve Habilaj në Vlorë në kuadër të hetimeve për grup të strukturuar kriminal dhe familjarëve të tyre. Sipas organiat të akuzës, vlera e pronave të sekuestruara eshte miliona euro. NJOFTIMI I PROKURORISE Njoft

No Pic available
  • 2018-09-06

Paguaj ose arrestohesh. Oficeri i policisë Gjyqësore presion për lekë qytetarit

Fiks Fare denoncoi këtë të enjte një skandal në Komisariatin e Gramshit, ku një oficer i Policisë Gjyqësore i ka kërkuar dhe i ka marrë 50 mijë lekë një qytetari, duke i ushtruar presion se nëse nuk paguante do ta arrestonte. Aleksandër Boçi, nga fshati Kërpicë i Gramshit, rrëfeu