Rezultate te kerkimit per termin: +Bajri

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.496Z

Kapet Bajri, autor i 4 vrasjeve

• BRUKSEL – Arrestohet në kryeqytetin e Belgjikës shqiptari i kërkuar për vrasjen e një efektivi të policisë.Burimet zyrtare pohuan dje, arrestimin në Bruksel të Behar Bajrit (Rustemi), vjeç 27, nga Shkodra. I kërkuari u kap me pasaportë false me emrin Mitko Kamenov. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.446Z

Ekstradohet nga Belgjika i kërkuari, Behar Bajri

Tiranë-Në orën 20.00 është ekstraduar në Shqipëri super i kërkuari Behar Bajri që akuzohet për një sërë krimesh, kryer në qytetin e Shkodrës. Lajmin e bëri të ditur Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit. Ai u arrestua në Belgjikë në dhejtor të 2007 dhe vetëm tani u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.237Z

Belgjika, dakord për ekstradimin e të shumëkërkuarit Bajri

Belgjika do të ekstradojë Behar Bajrin, një prej personave të shumëkërkuar nga drejtësia shqiptare. Zyra Qendrore e Interpol Tiranës u njoftua ditën e djeshme se nga ana e ministrit të Drejtësisë të Belgjikës është firmosur ekstradimi i 28-vjeçarit nga Shkodra. Interpol-Tirana kisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.958Z

Më kërcënohet jeta, Safet Bajri kallëzon kreun e Burgjeve, Agim Ismaili

Safet Bajri, nje prej anetareve te bandës së Bajrajve në Shkodër ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili.  Sipas “News 24”, kallëzimin Bajri e ka bere pas kërkesave të shumta qe ka bere me heret per t’u transferuar nga burgu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.289Z

Publikohen pamjet e arrestimit të bandës Bajri

Policia e Shtetit ka publikuar momentet nga ndërhyrja për arrestimin e bandës së Bajrit, që u finalizua me kapjen e 11 personave. Në videon në fjalë shihet se si forca të mëdha policore, zbarkojnë në qytetin verior, ku kapin në flagrancë të arrestuarit, pjesë e bandës ku koka e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.491Z

Kapet Bajri, vrasesi i policit dhe tutori Kane

Agjentet e Interpolit fusin ne kurth pas disa vitesh dy persona shume te kerkuar ne Gent te Belgjikes dhe Milano te Italise. Burime zyrtare te policise thane mbreme se te ndaluarit jane Behar Bajri (Rustemi), 27 vjec, nga Shkodra, me shume precedente kriminale dhe Arjan Kane, 37 vjec, nga Fieri. I p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.287Z

Arrestohet në Tiranë i forti i Shkodrës, Safet Bajri

Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si i forti i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë. 34-vjeçari u arrestua në një magazinë afër zonës së Xhamllikut. Sipas informacioneve mësohet se uniformat blu kanë arrestuar  Safet Bajrin, i cili njihet dhe si i fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama