Rezultate te kerkimit per termin: +Bakaj

Total: 2053
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.382Z

Dinamo prezanton Bakaj

Futbollsiti me i ri i Dinamos Elis Bakaj ka zhvilluar stervitjen e pare.I transferuar nga Partizani per tek Dinamo, Bakaj shton se objektivi i tij eshte fitimi i titullit kampion.Sipas Bakajt kjo ka qene edhe arsyeja pse ai zgjodhi ekipin kampion ne fuqi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.443Z

Bakaj largohet nga Tirana

brbrNje nga lojtaret me te mire te Tiranes dhe superliges ne sezonin qe sapo lame pas Elis Bakaj beri zyrtare edhe divorcin me klubin bardheblu Ne nje konference te improvizuar ne Selman Stermasi pikerisht ne ate stadium ku debutoi gushtin e kaluar Bakaj theksoi se kjo nuk eshte nje lamtumire ndaj T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.414Z

Bakaj provohet te Hannover

Elis Bakaj është duke u provuar tek ekipi gjerman, Hannover 96. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat gjermane, të martën. “Shqiptari Elis Bakaj befasisht është parë në fushë, në përgatitjet e Hannoverit 96. Ai i është bashkuar të hënën ekipit të Bad Radkersburgut, i cili është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.618Z

Bakaj, gol dhe lot

Takimi ndaj Flamurtarit ishte i fundit per Elis Bakaj me Partizanin. Fantazisti shenoi duke i dedikuar gjithçka tifozerise se kuqe. Ne perfundim ai ka deklaruar se beson se skuadra ku u rit si futbollist do te mbijetoje duke shtuar se nje dite do te rikthehet. Qe nga Janari Bakaj do te jete nje fut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.325Z

Bakaj-Vila, golat kuqezinj

Elis Bakaj dhe Emiliano Vila Legjionarët/ Dy mesfushorët e Kombëtares shqiptare, protagonistë në Ukrainë e Greqi. Fantazisti fiton derbin me shqiptarët e Vorsklas Dallku dhe Januzi. Elis Bakaj realizoi një gol me vlerë 3-pikëshe në Ukrainë dhe skuadra e tij, Çernomorec, doli e fituar 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.549Z

Bakaj: “2007-a, me Kupë për Partizanin”

Nga Dash Frashëri "Bakaj është shndërruar në trurin e skuadrës", - kështu u shpreh presidenti i Partizanit, Albert Xhani, për futbollistin e talentuar Elis Bakaj. Mesfushori shënoi dy gola në takimin Partizani-Kastrioti (4-1), dha një asist në golin e parë të Abilaliajt dhe ishte pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.861Z

Elis Bakaj debuton me gol

Elis Bakaj ka debutuar me nje supergol ne takimin e tij te pare me fanellen e Dinamos se Bukureshtit. Ne takimin e fundit miqesor Dinamo mundi uzbeket e Andizhan me rezultatin 1-0. Gazetat rumune shkruajne se skuadra nuk u paraqit mire perballe nje kundershtari modest, por nga ky takim u fitua Elis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama