Rezultate te kerkimit per termin: +Baki +Kelani

Total: 678
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.177Z

Baki Kelani: Operacioni ka nisur në mëngjes

Zëdhënësi për informim në policinë e Kosovës, Baki Kelani, ka thënë se zyrtarët policor një operacion kan nisur në orët e hershme të mëngjesit.   “Ne mund të ju konfirmojmë se një operacion policor k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.231Z

Baki Kelani flet për Ora News: Ja pse arrestuam Kurtin. Pasojat e përleshjes

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka deklaruar se policia ka kërkuar që Albin Kurti të merrej në pyetje në Polici, në lidhje me incidentet që ndodhën në seancën parlamentare. Në një lidhje telefonike për Ora News, Kelani tha se Kurti nuk ka pranuar dhe është larguar j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.434Z

Shpërthim në KEK, Baki Kelani për Ora News: Dyshohet për të lënduar e të vdekur

Kosovë- Një shpërthim i fuqishëm ndodhi rreth orës 11:00 në departamentin e kimikateve në Korporatën Energjetike të Kosovës në Obiliq. Zëdhënësi i policisë së Kosovës në një prononcim telefonik për Ora News tha se nga shpërthimi mund të ketë të lënduar por edhe të vdekur po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.612Z

Haxhiu: Me gjasë Kelani nuk di të numërojë më shumë se 8 mijë

Albulena Haxhiu, e cila po qëndron në arrest shtëpiak, në pamundësi për të marrë pjesë në protestën e sotme edhe fizikisht, ka qenë aktive në rrjetin social Facebook. Gjatë gjithë ditës ajo ka shpërndarë materiale propaganduese në përkrahje të protestës, ndërsa së fundmi ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.615Z

Kelani: Kurtin tentuam ta marrin për intervistim, jo ta arrestojmë

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka demantuar lajmin se policia ka tentuar të arrestoj sot para Kuvendit, deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje!, Albin Kurti. Ai ka thënë në emisionin "Kontakt" të Tribuna Channel se pjesëtarët e Policisë së Kosovës sot vetëm kanë tentua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.615Z

Haxhiu: Kelani nuk di të numëroj më shumë se në deri 8 mijë

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu e cila po vuan masën e arrestit shtëpiak, ka ironizuar me zëdhënësin e Policisë së Kosovës, Baki Kelani, i cili gjatë një konference për media tha se në protestë ishin 8 mij&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.914Z

Vrasja e këshilltarit në Mitrovicë, Kelani: Po hetojmë në dy pista, atë politike dhe private

Policia e Kosovës dhe faktori ndërkombëtar po kryejnë hetime intensive për zbardhjen e vrasjes së këshilltarit komunal të veriut të Mitrovicës, Dimitrie Janiçijeviç. Zëdhënësi i policisë së Kosovë Baki Kelani në një linjë telefonike për Ora News u shpreh se policia po heton në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama