Rezultate te kerkimit per termin: +Baku

Total: 1276
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.865Z

Elis Bakaj drejt Inter Baku

(ALBANIA SPORT) – Elis Bakaj mund të transferohet në Azerbajxhan te skuadra e njohur Inter Baku. Kostoja e golashënuesit më të mirë të Dinamos, sipas gazetës së përditshme sportive “Panorama Sport” shkon 1.1 milionë euro. Shuma paraprake “cash” që pritet të paguajë klubi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.165Z

Dopingu njollos Shqipërinë në Baku 2015

Boksieri Rexhildo Zeneli bëhet sportisti i parë i aktivitetit që rezulton pozitiv Atletët shqiptarë bëhen përsëri protagonistë të përdorimit të substancave dopuese, përsëri në skenat e rëndësishme të aktiviteteve madhore. Boksieri Rexhildo Zeneli është bërë sportisti i parë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.731Z

Smajlaj dhe Gega, nënkampionë në Baku 2015

Atletika siguron dy medaljet e para historike për Shqipërinë në Lojërat Europiane Ermal Kuka Pjesëmarrja e Shqipërisë në Lojërat e Para Europiane, Baku 2015, nuk do të kujtohet vetëm për pezullimin me doping të boksierit Rexhildo Zeneli. Gjatë garave të ditës së djeshme, atletët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.532Z

Baku City Challange

Frederic Makoëiecki dhe Stef Dusseldorp kanë fituar garën GT3 të zhvilluar në rrugët e kryeqytetit të Azerbajxhanit, Baku, që zgjati një orë. Me makinën e tyre McLaren, dy pilotët me origjinë nga Franca dhe Holanda mundën konkurre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.965Z

Baku dominojne ruset

brbrNe diten e 4 te Lojerave Evropiane ne Baku te Azerbajxhanit sportistet ruse kane patur nje dite te arte Ato kane dominuar ne not te sinkronizuar dhe ne gjimnastiken artistike ku ashtu edhe sic pritej kane siguruar vendet e para dhe kane parakaluar Azerbajxhanin ne renditjen e pergjithshme Valeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.651Z

Kosova debuton në Baku 2015

Alvin Karaqi do të jetë garuesi i parë kosovar në Lojërat Evropiane Baku 2015. Karateisti kosovar, Alvin Karaqi, do të jetë garuesi i parë i vendit tonë në Lojërat Evropiane, Baku 2015. Karaqi do ta ketë duelin e tij në ora 09:30,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.364Z

Baku promovon “vrasësin” azerbejxhanas, kritikon ashpër Armenia

Baku i ka dhënë një promovim ushtarak ushtarit të ekstraduar të premten nga Hungaria, ku po e vuante dënimin e përjetshëm për vrasjen e një oficeri armen. Ministri i Mbrojtjes Sefer Adiev promovoi lejtnant Ramil Safarovin me gradën e majorit, d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama