Rezultate te kerkimit per termin: +Bale

Total: 1501
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.363Z

Bale mirëpret Barcelonën

Ylli i Tottenhamit, Gareth Bale ka pranuar se do të ishte i interesuar në transferim te Barcelona. Presidenti i gjigantit katalan, Sandro Rosell më herët gjatë javës konfirmoi se klubi nga Nou Camp do të dëshironte të transferojë uellsianin. Ndërsa, Bale ka mirëpritur mundësinë e kalim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.342Z

Shaka e hidhur ndaj Bale

Tabloidi britanik "Daily Mail" ka kritikuar ashpër yllin uellsian të Real Madridit, Gareth Bale. Bale "la nam" me lojën e tij në dy ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Juventusit, ku skuadra e tij u eliminua. Ndërsa, në vend të Gareth Bale, ai u quajt "Gareth Fail", duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.579Z

Christian Bale, tjetersohet

Christian Bale, i rikthehet zakonit te vjeter. Ne sheshin e xhirimit te filmit "The Fighter", te David O. Russell, aktori thuajse nuk njihet fare dhe duket si anoreksik. Ka humbur shume kilograme dhe eshte tjetersuar duke qene gjithnje e me larg pamjes se dikurshme.Bale interpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Bale mungon kundër Anglisë

Nga Express më 24 mars 2011 në ora 18:31 Gareth Bale do të mungojë për Uellsin në ndeshjen kualifikuese për Euro 2012 kundër Anglisë në Millennium Stadium të shtunën, për shkak të një lëndimi në kofshë. Federata e Futbollit e Uellsit ka thënë nëpërmjet një komunikate se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.789Z

Christian Bale shperthen ne xhirime

Zemerimi i Christian Bale nuk ndalet. Aktori i njohur per shperthimet e nervave, ka reaguar ashper ndaj drejtorit te fotografise gjate xhirimeve te filmit “Terminator Salvation”. Prova eshte nje shirit audio qe ka bere xhiron ne internet, ku 35-vjecari perdor sharje te renda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.483Z

Bale vazhdon kontratën me Tottenhamin

Ekipi i Tottenhamit ka pohuar se Gareth Bale ka nënshkruar marrëveshje të re katërvjeçare me klubin londinez. Bale është duke kaluar një sezon të shkëlqyer në White Hart Lane dhe ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha, përfshirë edhe Manchester United. Por pas sigurimit të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.074Z

Bale në Barcelonë ?

Sipas medieve spanjolle, Barcelona ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit të Tottenhamit, Gareth Bale. E përditshmja Marca ka njoftuar të premten se gjiganti katalan është i gatshëm të blejë yllin uellsian për 40 milionë euro. Bale pritet të nënshkruajë kontratë pesëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama