Rezultate te kerkimit per termin: +Bali +Muharremaj

Total: 60
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.164Z

Shoqërohet në polici Bali Muharremaj, gjuajti gaz në Kuvend

Bali Muharremaj e ka gjuajtur gazin lotsjellës në Kuvend, herën e fundit. Ai ka thënë para gazetarëve se e ka hedhur vet gazin dhe më pas është shoqëruar në Polici. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; “Gazin e kam gjuajtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.923Z

Suharekë: Blerim Kuçi e Bali Muharremaj mposhtin Ramush Haradinajn

Në listën e 10 kandidateve më të votuar për deputet në Suharekë, që ka siguruar GazetaPlus.net, i pari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, radhitet si deputeti i tretë më i votuar nga kjo komunë. K&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.652Z

Bali Muharremaj u rizgjodh kryetar i AAK-së me aklamacion (Foto)

Sot u mbajt Kuvendi Zgjedhor i Degës së AAK-së në Suharekë. Në kuvend morrën pjesë edhe kreytari i AAK-së, Ramush Haradinaj, Donika Kadaj-Bujupi, Blerim Kuçi, Burim Ramadani, dhe pjestarë të strukturave partiake. Ramush Haradinaj tha se S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.310Z

Muharremaj: Qeveria, të arriturën e vetme e ka 4 mije vende të punës

Bali Muharremaj, nga AAK ishte i ftuar në emisionin Rrokum Roll. Në fillim të bisedës ai foli për Qeverinë e vendit, e cila sipas tij nuk ka suksese. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; "Mundet me të quhet sukses MSA po aty jemi me fusnote&quo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.718Z

Blerim Kuçi kandidat i AAK-së për deputet nga Suhareka

Blerim Kuçi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës(AAK) në Suharekë do t’i fus në listën e saj gjashtë kandidatë për deputetë nga Suhareka. Përpos kryetarit të Degës së AAK-së në Suharekë, Bali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.422Z

Suhareka ia beson edhe një mandat “memecit” të Parlamentit

Kryetari i Degës së AAK-së në Suharekë, Bali Muharremaj, në mandatin e kaluar të deputetit nuk i është dëgjuar zëri në Parlamentin e Kosovës. Ai nga shoqëria civile ishte vlerësuar si “memec” i Parlamentit. AdPlat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.351Z

Opozita në orën 14 e “dorëzon” Thaçin në Kushtetuese

Përmes një komunikate për media tri partitë opozitare Vetëvendosje, Aleanca për Ardhëmrinë e Kosovës dhe Nisma, kanë bërë të ditur se sot do ta dërgojnë kërkesën për shqyrtimin e kushteturshmërisë s&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama