Rezultate te kerkimit per termin: +Balili

Total: 901
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.586Z

Balili provokon krize politike

brbrMediat greke rikthehen te shkruajne per te etiketuarin Esbokari i Ballkanit Klement Balili E perditshmja Kathimerini ne nje analize te saj thekson se dosja Balili ka prokovuar edhe nje krize politike ne Shqiperi duke permendur zhvillimet e fundit si shkarkimin e ministrit te drejtesise Ylli Manj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.195Z

Klement Balili hyn në negociata për vetëdorëzim

I ashtuquajturi nga drejtësia greke si “Eskobari i Ballkanit”, Klement Balili hyn në negociata për vetëdorëzim. Report Tv mëson se Balili ndodhet në Shqipëri. Burime për Report Tv shtojnë se dorëzimi i Balilit është çështje orësh. Në negociata me Balilin kanë hyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.404Z

Balili pas hekurave, vëllai i tij fiton tenderin

Klemend Balili u vu në pranga me shumë bujë, por duket se për familjarët e tij çdo gjë shkon shumë mirë. Bashkim Balili, nuk kanë pasur asnjë pengesë ligjore për të fituar tendera publike për ruajtjen e godinave të prokurorive në vend. Më konkretisht në 21 janar 2019, vetëm 6 di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.347Z

Balili shpërndau 3000 patenta për

Në vitin 2015, Klement Balili akuzohet se ka blerë vota duke shpërndarë para dhe 5 mijë patentat në mënyrë që në krye të Bashkisë së Delvinës të ishte nipi i tij, Rigels Balili. Rigelsi ishte kandidati i dalë nga LSI-ja në zgjedhjet vendore të 2015. Atë kohë, PS dhe LSI, i kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.438Z

CNN grek: Balili, zyrtarisht në kërkim ndërkombëtar

Greqia ka lëshuar një urdhër-arresti ndërkombëtar për Klemend Balilin, i njohur ndryshe si Eskobari i Balkkanit, pasi akuzohet si një nga trafikantët më të mëdhenj të kohëve të fundit. Një kopje e urdhër-arrestit për Klemend Balilin ka mbërritur edhe në Shqipëri, përveç se u ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.152Z

Balili kthehet në telenovelë, dështon sërish gjyqi për

Ka dështuar sërish ditën e sotme pretenca për Klement Balilin. Arsyeja ishte se në seancë mungonin i pandehuri dhe avokati i tij. Seanca u shty për në datën 2 prill. Në seancën e fundit të zhvilluar me 12 mars, gjyqtarja Flora Hajredini u detyrua që të shtyjë seancën për shkak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.337Z

Berisha: Vetëdorëzohet Klement Balili, është nisur drejt Tiranës me

Ish-kryeministri Sali Berisha, shkruan në një postim në Facebook se është vetëdorëzuar Klement Balili, i njohur ndryshe si Eskobari i Ballkanit. Berisha i referohet një mesazhi nga qytetari dixhital, i cili thekson se Balili është nisur drejt Tiranës. Postimi i Berishës Dorëzohet Kleme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama