Rezultate te kerkimit per termin: +Balilit

Total: 448
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.875Z

Sekuestrohen pronat e Klement Balilit

Gjykata për Krime të Rënda ka pranuar kërkesën e prokurorisë dhe ka vënë në sekuestro preventive pronat e Klement Balilit i ashtuquajtur, Eskobari i Ballkanit Vendimi u dha në bazë të ligjit antimafia, për asete pasurore që i përkasin Klement Balilit dhe të afërmve të tij. Përveç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.195Z

Kushti i Klement Balilit për tu dorëzuar

Shqiptari i njohur si Escobari i Ballkanit kërkon që të vetëdorëzohet pasi ndaj tij është lëshuar një urdhër-arresti nga prokuroria e Krimeve të Rënda. Mësohet se Klemend Balili ka kërkuar që të vetëdorëzohet dhe për këtë arsye ka nisur negociatat me Prokurorinë e Krimeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.542Z

5 mln leke per koken e Balilit

p styletext-align justifyPolicia vendos shperblim per zbulimin e vendndodhjes dhe kapjen e Klement Balilit Policia e Shtetit ofron 5 milione leke per kedo qe jep informacione te sakta mbi vendndodhjen e te shumekerkuarit te drejtesise greke Shuma eshte vendosur per shkak te veshtiresise se policise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.206Z

Zbulohet informatori i Balilit

var fbShare url httpvizionplusalzbulohet-informatori-i-balilitsize smallbrbrNe nje kohe qe aksionet per kapjen e Klement Balilit vazhdojne ende Sherbimi i Kontrollit te Brendshem ka derguar per verifikim nje oficer te policise se Sarandes Burime prane grupit hetimor thane se dyshohet se i cilesuari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.944Z

Sarandë, Renea në operacion për kapjen e Klement Balilit

Policia e Shtetit dhe Forcat Special Renea kanë nisur një operacion për arrestimin e Klement Balilit, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge. Report TV mëson se ne operacion janë angazhuar rreth 200 efektivë të policisë së shtetit. Mësohet se policia ka kryer kontrolle në shtëpin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.465Z

PD: Tahiri pastroi kartelën kriminale të Balilit

Partia Demokratike ka akuzuar sot ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri se jo vetëm i dha mbështetjen e nevojshme qeveritare dhe politike trafikantit të drogës Klemend Balili, por arriti deri aty sa të pastronte kartelën me të kaluarën e tij kriminale. Në një deklaratë për mediat nga sel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.265Z

Zhdukja e Klemend Balilit, TIMS: Nuk ka kaluar kufirin!

Zhduket Klement Balili. Drejtori i Transporteve të Sarandës, prej momentit që dha dorëheqjen paraditen e së enjtes, nuk dihet se ku është. Ai është shpallur në kërkim nga policia greke, me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës, pas bllokimit të një sasie prej gati 700 kg drog

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama