Rezultate te kerkimit per termin: +Balln

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.893Z

Socialistët solidarizohen me Ballën, edhe një javë bojkot

Socialistt do t vijojn bojkotin e Parlamentit edhe seancn e nesrme plenare. Grupi i t zgjedhurve socialist sht mbledhur pas mesdite n selin roz dhe ka vendosur q pr t'u solidarizuar me Taulant Balln, deputetin e prjashtuar pr 2 jav pr fjalor t padenj, nuk do t jen prezent as seancn e t enjtes n Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.781Z

Zhvishet për ‘Playboy’

Kim Kardashian, ka thënë se sërish do të dëshironte, që të zhvishet për magazinën erotike më të njohur në botë ‘Playboy’. 32 vjeqarja, për herë të parë kishte qenë pjesë e kësaj magazin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.027Z

Mungesa e PS-së në ditët e mëdha

Shqipria hodhi dje nj hap t rndsishm drejt Bashkimit Evropian, kur Kryeministri i vendit dorzoi zyrtarisht n Bruksel prgjigjet voluminoze t pyetsorit. Normalisht, pas ktij zhvillimi historik, sot duhet t ishte nj dit e veant edhe pr Parlamentin. Pavarsisht se cils partie i prkasin, deputett e Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.467Z

Kuvend, Kushtetuesja, zbardhen 15 vendimet që rrëzuan Kostën

Vendimet e Kostës, burg për 16 persona Gjyqtarin Vangjel Kosta e implikojn me diktaturn komuniste 15 vendime gjyqsore, q kan burgosur jet t pafajshme njerzish. Gazeta “standard” zbardh vendimet e plota t Kosts, q si duket, jan dhe arsyeja kryesore e Partis Demokrati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.096Z

Njimendësia shqiptare

Shënimet letrare të Kutelit, botuar dy vite më parë, japin peizazhin letrar dhe publicistik të Shqipërisë në vitet 30-40 Fakti politik sht nj fakt relative-i kohs, i dits, - si moda. Bn zhurm t madhe, n nj grim, pastaj tretet si do shtje efemere. Prgjithsisht fakti politik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama