Rezultate te kerkimit per termin: +Balla +Lumturi

Meta: total 48 / total_found 48 / time 0.000 / keyword[0] balla / docs[0] 10310 / hits[0] 28127 / keyword[1] lumturi / docs[1] 2410 / hits[1] 2884 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-01-01

Ja si urojnë yjet shqiptarë vitin e ri 2017!

Viti i Ri 2017 nuk ka kaluar pa u uruar nga yjet shqiptarë, përfshirë këtu edhe ata të njohurit ndërkombëtarisht. Prej aktores shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, këngëtares Dua Lipa e deri tek yjet shqiptare që jetojnë në trojet shqiptare dhe në kontinentin e vjetër kanë uruar fan

No Pic available
  • 2016-12-05

EMRAT/ Këta janë 260 drejtuesit e rinj të LSI-së

Pas votimit në Konventën Kombëtare Zgjedhore të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë dalë edhe fituesit e anëtarëve të zgjedhur të Komitetit Drejtues Kombëtar. Në përfundim të procesit të votimit elektronik, mbajtur për dy ditë me radhë në Pallatin e Sportit, Asllan Rusi në Ti

Braçe tifoz i kuq, thirrje Ramës të ndërtojë teatër në Vlorë
  • 2016-05-19

Braçe tifoz i kuq, thirrje Ramës të ndërtojë teatër në Vlorë

Nga Erjon Braçe PER PARTIZANIN!! MIRNJOHJE PER DJEMTE NE FUSHE DHE KARSHINE E KUQE!! GARA U VRA SERISH; BESIMI NE GARE U SHKERMOQ!! BETEJE ME MAFIA-N E FUTBOLLIT, SOT, PA KOMPROMIS!! Po, me shkuan dhe lot!! Besoj qe Sokol Balla prej Top Channel u interesua per kete; Nuk me vjen turp ta them, nje b

Atentati ndaj punonjesit te Ministrise se Brendshme cfare mund te fshihet pas
  • 2016-03-05

Atentati ndaj punonjesit te Ministrise se Brendshme cfare mund te fshihet pas

Atentati ndaj shoferit te Ministrise se Brendshme ku Viljon Cakollari mbeti i plagosur i ndodhur mbremjen e kesaj te premte dyshohet se ka lidhje me nje ngjarje te ndodhur ne vitin 1998br br Kjo pasi vellai i tij Laurent Cakollari eshte i denuar me 23 vjet burg per vrasje te ndodhur ne vitin 19

John Withers:  Shqiptarët duhet të ndjekin këshillën e Sami Frashërit
  • 2015-12-08

John Withers: Shqiptarët duhet të ndjekin këshillën e Sami Frashërit

Ish-ambasadori amerikan në Tiranë flet në Exclusive, në Top Channel Nga Monika Shoshori Stafa Zakonisht thuhet: Your future is in the past. Kështu shkruhet në librat e shenjtë, kështu thuhet në profecitë antike. Nëse doni të dini të ardhmen tuaj, shihni si ka qenë e kaluara juaj. Pë