Rezultate te kerkimit per termin: +Ballkoni

Meta: total 1000 / total_found 1207 / time 0.000 / keyword[0] ballkoni / docs[0] 1207 / hits[0] 1622 /
Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital
  • 2019-04-11

Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në qytetin e Beratit ku një grua ka pqërfunduar në spital pasi ka rënë nga kati i dytë I banesës së saj private. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Poshnjë në Urë Vajgurore, ndërsa e dëmtuara është identifikuar si Zamira Xhaxha

Goditet grupi kriminal, pranga katër personave në Tiranë
  • 2019-04-08

Goditet grupi kriminal, pranga katër personave në Tiranë

Katër persona, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, janë arrestuar nga policia në Tiranë. Të arrestuarit janë Leonard Duka, Elvis Gaçaj, Oltian Loga dhe Dritan Agaj. Shtetasi i arrestuar Leonard Duka, 32 vjeç, dyshohet se është kreu i grupit kriminal. Një nga të arrestuarit, Elv

Nostalgjia e çative dhe hajateve të Tiranës
  • 2019-03-29

Nostalgjia e çative dhe hajateve të Tiranës

Tjegulla, qindra tjegulla, tjegulla shtëpish tiranase ngjizur në sytë e mi të fëmijërisë dhe rinisë. Tjegulla okër në të kuqe dhe kulmuar mbi ato shtëpi të përkulura nga pesha e kohës, mbi mure çerpiçi. Çati tiranase që sot gati janë zhdukur nga afresku i dikurshëm i këtij qyte

Shqiptari bën për spital gruan, shpëtohet nga fëmija
  • 2019-02-18

Shqiptari bën për spital gruan, shpëtohet nga fëmija

Fëmija shqiptar i shpëton jetën nënës, thërret nga ballkoni për ndihmë:- Babi po rreh mamin!. Fqinjët thërrasin policinë, të cilët thyejnë derën dhe shpëtojnë gruan e re. Burri 35 vjeçar arrestohet dhe çështja i ka kaluar Prokurorisë së Tripolit për hetime të mëtejshme. Grua

10 qytete super-romantike për të festuar Shën Valentinin (Foto)
  • 2019-02-14

10 qytete super-romantike për të festuar Shën Valentinin (Foto)

Ata kanë organizuar histori të famshme dashurie ose një set filmash të famshëm: ja cilat janë vendet për një ikje romantike Ata janë konsideruar si vendet më romantike në botë: disa janë ekzotike dhe kërkojnë transferime të rëndësishme, por të tjerat janë mundësi pushimi brenda

Trafikantët më idiotë në botë, shihni videon si e shpërndajnë drogën
  • 2019-01-30

Trafikantët më idiotë në botë, shihni videon si e shpërndajnë drogën

Policia ka arrestuar 5 trafikantë droge në Foggia të Italisë. Përveç lëndëve narkotike, atyre iu është gjetur edhe armë. Arrestimi është bërë mëngjesin e sotëm në saj të operacionit Take Away” . Trafikantët furnizonin gjatë gjithë ditës përdoruesit me kokainë, heroinë

Maduro falënderon Turqinë, Rusinë dhe Kinën; përzë amerikanët
  • 2019-01-25

Maduro falënderon Turqinë, Rusinë dhe Kinën; përzë amerikanët

Nicolas Maduro, presidenti venezuelas i braktisur nga perëndimi, ka falënderuar Turqinë, Rusinë dhe Kinën për mbështetjen e tyre kundrejt shpalljes së kreut të Asamblesë Kombëtare të Venezuelës dhe liderit opozitar Juan Guaido, si president i përkohshëm i vendit. Në një postim në