Rezultate te kerkimit per termin: +Ballovci

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] ballovci / docs[0] 5 / hits[0] 8 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Podujeva për dy ditë me radhë do të ketë ndërprerje të rrymës
  • 2016-02-07

Podujeva për dy ditë me radhë do të ketë ndërprerje të rrymës

Qyteti i Podujevës dhe fshatrat përreth do të kenë dy ditë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve të ndryshme që do të bëhen nga KEDS-i. Ndërprerja e energjisë elektrike fillon nesër, ku për shkak të shqyrtimit të mbrojtjeve rele, nga ora 11:00 deri në orën 12:

KEDS-i edhe nesër lë gjysmën e Kosovës në terr
  • 2016-02-05

KEDS-i edhe nesër lë gjysmën e Kosovës në terr

KEDS-i njofton se nesër nuk do të ketë energji eklektike në disa vende të Kosovës, transmeton Indeksonline. Kjo ndërprerje sipas KEDS-it do të jetë për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

AAK-ja prezanton listën për Prishtinën
  • 2013-09-04

AAK-ja prezanton listën për Prishtinën

Sot, Aleanca për Prishtinën në një manifestim promovues në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë, ka prezantuar listën fituese për garën e 3 nëntorit e përbërë nga 56 kandidatë për këshilltar në komun&e

Viktima të Vjosës
  • 2011-02-09

Viktima të Vjosës

Në përpjekje për t’i gjetur djalit shërim jashtë vendit, familja Bajgora nga Ballovci i Podujevës ka shitur gati gjithçka, ka mbledhur paratë dhe me viza false ka tentuar të shkojë drejt Suedisë. Por, në Stamboll autoritetet i kanë arrestuar dhe tash ata janë kthyer në shtëpi. P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama