Rezultate te kerkimit per termin: +Ballsh

Total: 2486
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.368Z

Ja pse ndodhi shpërthimi në Ballsh

Inspektorati Shtetëror Teknik ka reaguar për ngjarjen në Ballsh, duke u shpreuhr se shkak ka qënë mosrespektimi i rregullave teknike të shfrytëzimit. Sipas ISHTI-së, ngajrja në impiantin e hidropastrimit të karburanteve ka ndodhur gjatë procesit të manovrimit për vënien në punë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Ballsh, grindet p

• KURBIN/BALLSH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.004Z

Ballsh, kasapi masak

• BALLSH - Kasapi vret me thik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Ballsh, banorët në protestë, mungojnë investimet

BALLSH- Mungesa e investimeve në infrastrukturë ka ngritur në protestë banorët e lagjes “Bylis” në Ballsh, të cilët bllokuan për rreth 20 minuta madje edhe aksin nacional Ballsh-Tepelenë.Fillimisht ata u mblodhën në zonat ku banojnë dhe më pas vijuan protestën e tyre deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.603Z

Ballsh, punonjesit e ARMO-s protestojne

Punonjesit e naftes ne Ballsh protestuan sot ndaj vendimit te Policise Tatimore. Sipas punonjesve vendimi per bllokimin e punes ne pikat e kompanise ARMO eshte i padrejte, sepse keshtu mbeten pa te ardhura mijera familje. Policia tatimore e rrethit te Fierit bllokoi uzinen e perpunimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.366Z

Rafineria e naftës në Ballsh një ditë pas shpërthimit

Këto janë pamjet e uzinës së përpunimit të naftës në Ballsh një ditë pas ngjarjes tragjike, ku një punëtor humbi jetën dhe pesë të tjerë u plagosën nga shpërthimi i një prej reparteve të kësaj rafinerie. Reparti 3 i seksionit 92 ku ndodhi shpërthimi është jashtë funksionit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.885Z

Ballsh, atje ku ujërat nuk ndahen

Kanalizimi në lagjen "Bylis" në Ballsh Mungesa e fondeve në bashkinë e Ballshit ka bërë që disa projekte prej shumë vitesh të mos gjejnë zbatim. Kjo ka shkaktuar probleme jo vetëm në infrastrukturën rrugore por edhe në kanalizimet e ujërave të zeza që janë bërë shqetës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama