Rezultate te kerkimit per termin: +Baltetit

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] baltetit / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Tiranë, grabitet një pikë e faturimit të energjisë
  • 2011-09-30

Tiranë, grabitet një pikë e faturimit të energjisë

Burime nga policia bëjnë të ditur se është grabitur një pikë e faturimit të energjisë elektrike. Ngjarja ndodhi paraditen e sotme në Tiranë, pranë Shkollës së Baltetit. Disa ku persona të maskuar kanë hyrë në pikën e faturimit të energjisë dhe nën kërcënimin e armëve u kan