Rezultate te kerkimit per termin: +Bamir +Topin

Total: 1507
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.039Z

Edi Rama darkon me Bamir Topin

Kryeministri Edi Rama darkon me kryetarin e Frymës së Re Demokratike, Bamir Topi në një nga restorantet e Tiranës. Ndërsa Rama shoqërohej nga zëvendëskryeministri Niko Peleshi, Topi kishte në krah nënkryetarin e FRD, Daut Gumenin dhe Sali Shehun. Përpara zgjedhjeve të qershorit ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.962Z

Edvini merr në mbrojtje Bamir Topin

29-12-2011 / Gazeta 55 Në intervistën e fundvitit, kryetari i PS i kushtoi Bamir Topit një elegji për humbjen e presidencës dhe rezervoi fraza simpatie edhe për bashkëpunimin në të ardhmenEdi Rama nuk e lë Bamir Topin vetëm. Me konfirmimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.695Z

Zgjedhje të parakohshme për të bllokuar Bamir Topin?

Share Gazeta më e re në treg Shqiptarja.com, në një shkrim të sajin sot, aludon se në vend mund të ketë zgjedhje të parakohshme, për të mos i lënë kohë Bamir Topit që të organizojë partinë e re. Gazeta shkruan se ky është një skenar sekret i Partisë Demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.664Z

Vlerësimi për Bamir Topin përçan të djathtën në Burrel

Këshilli Bashkiak i Burrelit ka vendosur që të vlerësojë presidentin Bamir Topi me titullin Qytetar Nderi. Por votimi ka përçarë të djathtën. 6 anëtarë të këshillit bashkiak nga e djathta kanë bojkotuar votimin për Topin, kurse katër të tjerë kanë qëndrua në votim, duke mos iu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.941Z

Mediu: Pas Vangjel Dules, Basha të afrojë edhe Bamir Topin

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në një intervistë për Shqiptarja.com, thotë se kryetari i PD, Lulzim Basha, duhet të zgjerojë koalicionin nëse do të fitojë zgjedhjet. Duke komentuar afrimin e PBDNJ me PD-në, Mediu thotë: Unë kam vlerësimet e mia me zotin Dule, pasi ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.655Z

BB-ja ka makth borxhin publik të Shqipërisë, Berisha ka makth Bamir Topin

Share Kryeministrat, sa herë që dalin në TV, flasin për problemet reale të vendit. Ky i yni ka agjendë tjetër. Berisha shkon nëpër studio për tu marrë me kundërshtarët. Është qejfi dhe interesi i tij për tu marrë me problemet e veta, por është dhe faji i ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.395Z

PD kërkon të bëjë koalicion me Bamir Topin e Kreshnik Spahiun

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, thotë se opozita nuk është tërhequr nga protestat masive  për largimin e Qeverisë, duke theksuar se vendi është i zhytur në varfëri dhe korrupsion.  Në një intervistë për Ora News, ai tha se  Partia Demorkatike, ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama