Rezultate te kerkimit per termin: +Bamka

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.029 / keyword[0] bamka / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Letërkëmbime per Vitin e Ri mes Dritëro Agollit dhe Gaqo Veshit
  • 2016-01-04

Letërkëmbime per Vitin e Ri mes Dritëro Agollit dhe Gaqo Veshit

Retrospektivë Gazeta "Drita" 1972 EMERTIMI "VJERSHE" Letër e Bamkë Çomagës drejtuar Hyskë Borobojkës, ku shprehet dëshira për të shkruar vjersha liriko-satirike dhe për t'i botuar ato në të hyrë Viti i Ri Të pata shkruar një letër në atë muaj, kur ishte dita më e gjatë

No Pic available
  • 2015-11-14

Pse e para ishte fjala, jo akuzat penalisht shqetësuese!

Një mazhorancë fituese e ardhur në pushtet duke shpifur për Qeverinë, një Kryeministër që gëzon postin ekskluzivisht duke shpifur për Kryeministrin që ishte në detyrë, sot, i shpifet nga shpifja. Po, ky është Edi Rama, që i bënë me dije gazetarëve që nuk i ka në rresht, se du