Rezultate te kerkimit per termin: +Banania

Meta: total 118 / total_found 118 / time 0.000 / keyword[0] banania / docs[0] 118 / hits[0] 207 /
Ushqimet që i bëjnë mirë humorit tuaj
  • 2017-03-24

Ushqimet që i bëjnë mirë humorit tuaj

Dieta e shumëllojshme sjell shumë përfitime për organizmin tonë. Në çdo përbërës  ka disa elementë që në shpesh nuk i dimë ose dimë shumë pak. Ndër avantazhet e shumta që sjell një dietë e përshtatshme është e mirë edhe për mirëqenien e trurit. Por ka edhe disa produkte q

Hani banane ne mengjes pse nuk duhet ta beni me
  • 2016-10-21

Hani banane ne mengjes pse nuk duhet ta beni me

Transmetuar me 21102016 - 0744 Shumica prej nesh per mungese kohe apo ne nxitim e siper ne vend te mengjesit hame nje banane Por pavaresisht vetive te shumta qe ka si kalium fiber dhe magnez do te benit mire qe te mos e nisnit diten

No Pic available
  • 2016-10-17

Skenari kolumbian i Shqipërisë: Çfarë ndodhi me vendet që kultivojnë drogë

Vendet që janë mbështetur te kultivimi i narkotikëve sot janë më të varfëra se fqinjët e tyre, janë të zhytura në konflikte sociale dhe kanë një renditje më të përkeqësuar në indeksin e zhvillimit njerëzor, ndërsa disa prej tyre janë ndër shtetet me numrin më të lartë të v

Skenari kolumbian i Shqipërisë
  • 2016-10-17

Skenari kolumbian i Shqipërisë

Vendet që janë mbështetur te kultivimi i narkotikëve sot janë më të varfëra se fqinjët e tyre, janë të zhytura në konflikte sociale dhe kanë një renditje më të përkeqësuar në indeksin e zhvillimit njerëzor, ndërsa disa prej tyre janë ndër shtetet me numrin më të lartë t

Reforma ne drejtesi Bushati Mosmiratimi sjell destabilizimin e vendit
  • 2016-07-19

Reforma ne drejtesi Bushati Mosmiratimi sjell destabilizimin e vendit

Transmetuar me 18072016 - 2205 Ministri i Jashtem Ditmir Bushati tha ne Tonight Ilva Tare se mosmiratimi i reformes ne drejtesi mund te sjelle destabilizmin e vendit sepse eshte nje ceshtje e sigurise kombetarebr br Bushati Une nuk mendoj qe vendin e dest

No Pic available
  • 2016-07-18

Bushati: Mosmiratimi i reformës në drejtësi destabilitet, është çështje e sigurisë kombëtare

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati tha në Tonight Ilva Tare se mosmiratimi i reformës në drejtësi mund të sjellë destabilizmin e vendit, sepse është një çështje e sigurisë kombëtare. Bushati: Unë nuk mendoj që vendin e destabilizon reforma në drejtësi dhe mendoj që është e gabuar

Metodat per te ulur nivelin e stresit dhe ankthit
  • 2016-06-11

Metodat per te ulur nivelin e stresit dhe ankthit

Transmetuar me 10062016 - 2018 Ekspertet kane zbuluar menyren per tu ardhur ne ndihme personave qe vuajne nga gjendja e vazhdueshme e ankthit dhe stresit permes reduktimit te disa produkteve dhe shtimit te disa te tjeravebr br Personat qe konsumojne shume