Rezultate te kerkimit per termin: +Banda

Meta: total 1000 / total_found 6360 / time 0.003 / keyword[0] banda / docs[0] 6360 / hits[0] 8724 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Mposhti sëmundjen dhe u kthye në legjendë: 30 kuriozitete në 30-vjetorin e Messi-t

Lionel Andrés Leo Messi ka lindur më 24 qershor 1987. Lindur dhe rritur në qendër të Argjentinës me prindërit e tij Jorge dhe Celia, dhe vëllezërit e motrat e tij: Maria, Matias dhe Rodrigo. Ai filloi të takonte Antonella Roccuzzo në vitin 2008. Ai dhe Antonella kanë dy djem, Mateo dhe T

Tiranë, goditet banda e hajdutëve; si i kryenin vjedhjet
  • 2017-06-21

Tiranë, goditet banda e hajdutëve; si i kryenin vjedhjet

Tre shtetas u arrestuan ne operacionin Fillim Vere, pasi u zbardhen një sërë vjedhjesh të ndodhura në Tiranë. Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 2, kanë bërë të mundur arrestimin e shtetasve: Arbër Arifaj, 31 vjeç, banues në Tiranë Ndriçim Koka, 28 vjeç, banues në Tiran

No Pic available
  • 2017-06-20

Shkatërrohet banda, shfrytëzonte për prostuticion vajza shqiptare

Shkatërrohet një bandë shqiptare që drejtonte një rrjet prostitucioni në veri të Firences. Banda detyronte dhjetra vajza shqiptare të prostituoheshin në rrugë si dhe gjithashtu ata mund t’i ofronin klientëve marrëdhënie seksuale në apartamentet që menaxhoheshin nga grupi krimina

No Pic available
  • 2017-06-19

Prostituta çon në pranga bosin shqiptar të prostitucionit në Milano

Guximi i një prostitute duke bashkëpunuar me policinë italiane ka çuar në pranga dy shqiptarë, të cilët kishin ngritur një unazë të madhe prostitucioni rreth rrugës Monte Rosa në Milano. Përveç se tejet të dhunshëm, shqiptarët ishin shumë dinakë duke u shpëtuar forcave të rendi

No Pic available
  • 2017-06-18

Luan Rama: Rilindja dhunon anëtarë të LSI, të shkarkohet Haki Çako

18 Qershori ka qenë një ditë e tensionuar në fushatën e Lëvizjes Socialiste për Integrim, pasi zyrtarët më të lartë të saj raportuan për incidente zgjedhore ku janë përfshirë aktivistë e kandidatë të saj për deputetë. Ish -kryetari i LSI, Ilir Meta vizitoi në spitalin e Traumë

Tiranë, shkatërrohet banda që vidhte bankomate (Video)
  • 2017-06-17

Tiranë, shkatërrohet banda që vidhte bankomate (Video)

Policia e Tiranës ka zbardhur 5 raste të grabitjes së bankomateve në Tiranë dhe ka arrestuar 1 person ndërsa ka shpallur në kërkim 3 të tjerë si autor të këtyre grabitjeve. Burime nga policia e kryeqytetit bëjnë me dije se në kuadër të operacionit të koduar Bankomat është vënë

No Pic available
  • 2017-06-15

Statistikat e krimeve, shtohen rastet e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve

Shqetësuese vijnë shifrat e INSTAT për rastet e veprave penale dhe llojit të krimit. Në tre muajt e parë të 2017 janë rritur rastet e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, krimet ndaj shtetit, pasurisë dhe personit. Ndërsa në rritje rezultojnë edhe krimet seksuale. Në tremujori