Rezultate te kerkimit per termin: +Banditt

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.398Z

Basha replikë pas akuzave të bëra nga opozita

Ministri i Brendshm Lulzim Basha i sht prgjigjur akuzave t opozits n parlament, n lidhje me sigurin e vendit ku sipas tij opozita hedh spekullime, kur vendi sht n prag t liberalizimit t vizave. Lulzim Basha, Ministr i Brendshm "Ju spekulloni me sigurin e vendit kur vendi sht n prag t liberalizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.929Z

Basha: Siguria në vend, e konfirmuar nga institucionet evropiane

Ministri i Brendshm, Lulzim Basha, ka reaguar pas akuzave t socialistve pr mungesn e siguris n vend. Ai deklaroi gjat seancs s djeshme plenare se deklaratat e kreut t deputetve socialist, Gramoz Rui, pr mungesn e siguris n vend jan spekulime t pastra. Lidhur me nj vrasje t kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Gaçi: Qeveria, palë me qarqet antishqiptare

Intervista Flet deputeti socialist: E nxituar dhe e pakuptimt ndrhyrja e klerikve Deputeti i Partis Socialiste, Artan Gai, n nj intervist pr gazetn “Shqip” komenton incidentin e Himars, duke akuzuar qeverin dhe policin se u b pal me qarqet antishqiptare. Ndrhyrja e qarqeve fetare n kt s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Koktejli utopik mesdhetar

Nse i rikthehem nj perceptimi t hershm infantil, do t vazhdoj ta prfytyroj Mesdheun si nj lagje t kufizuar nga Bota tjetr me ujrat e saj, dialektet e saj, martirt, aventuriert, banditt, muhaxhirt, emigrantt, urtakt e padyshim, me arketipin e prbashkt psikolgjik. Por mbi t gjitha, me nj prmas ndjesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Vlor 2008: Fantazma e vitit 1997

Vetdija qytetare e intelektualve tan pson nj deformim t uditshm dhe thyhet, sapo gjendet para dukurive me natyr t shumfisht, si sht viti i zi 1997. Shkaqet e rndomta t ksaj thyerje apo, m mir, shtmngie, jan ose prtacia pr t reflektuar me procedurat e mendimit t shndosh, ose nga implikimi i drejtprdr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama