Rezultate te kerkimit per termin: +Banks

Total: 443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.307Z

Edhe Lloyd Banks

Vala e koncerteve në Prishtinë këtë vit duket se nuk ka të ndalur. Kompania “Next Level” ka konfirmuar për Express se reperi i G-Unit, Lloyd Banks do të këndojë në Prishtinë. Ardin Badivuku thotë se deri në shtator do të sjellin edhe dy yje të tjerë. Nga Ardian Jasiqi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.071Z

Nje adhurues frikeson Tyra Banks

Modelja e njohur amerikane, qe tashme eshte kthyer ne prezantuese, Tyra Banks, i ka deklaruar nje avokati se nuk ndihet e sigurte, per shkak te kercenimeve dhe perndjekjes nga nje fan. 39-vjecari Brady Green akuzohet se e ka marre ate shpesh ne telefon ne studion televizive, i ka derguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.049Z

Ba ba ba, Banks n’Prishtinë

Lloyd Banks ka ateruar në Aeroportin e Prishtinës në orët e mesditës. Kompania Next Level ka thënë se ai do të këndojë në Prishtinë në orët e vona të mbrëmjes. Pas Busta Rhymes, Banks është reperi i dytë sivjet që mban koncert në Kosovë. Nga Mehdi Abdullahu më 08 korrik 201

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.328Z

Capital T, këngë me Lloyd Banks

Nga Express më 15 qershor 2011 në ora 13:19 Reperi kosovar Capital T, sipas spekulimeve, pritet që të realizojë një bashkëpunim me reperin Lloyd Banks, i cili do të mbajë koncertin në Prishtinë më 10 korrik. Capital T duket se nuk e lëshoi aq lehtë rastin për të bashkëpunuar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.333Z

Banks nuk pushon

Nga Express më 10 gusht 2011 në ora 09:13 Elizabeth Banks nuk ka dëshirë që të marrë pushim. Aktorja – e cila ka pranuar se është duke bërë një baraspeshim në jetën e saj mes karrierës dhe të qenit nënë e djalit të saj, Felix – ka thënë se nuk ka dëshirë që të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.599Z

Sëmuret Luan Krasniqi, anulohet sfida kundër amerikanit Banks

Fati i keq vazhdon ta ndjekë Luan Krasniqin. Meçi i tij ndaj amerikanit Xhonaton Banks, i caktuar për t’u zhvilluar më 26 shkurt, është anuluar. Kjo pasi boksieri kosovar është i sëmurë. Lajmin e kanë konfirmuar për mediat gjermane organizatorët e këtij meçi. Ndërkohë, edhe vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.996Z

Supermodelja Tyra Banks e ka tepruar me dobësimin (FOTO)

Ajo humbi 13 kilogram në vitin 2009, pasi vendosi se kilet e tepërta kishin një efekt negativ në shëndetin e saj, Në atë kohë ajo tha se vendimi i saj nuk kishte për qëllim që të humbiste format e saj seksi, që i dhanë famë në mbarë botën. Por tre vjet më pas, 38 vj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama