Rezultate te kerkimit per termin: +Barabarta

Meta: total 1000 / total_found 7282 / time 0.008 / keyword[0] barabarta / docs[0] 7282 / hits[0] 8717 /
Më thoni një arsye të rri këtu!
  • 2015-04-27

Më thoni një arsye të rri këtu!

Nga Hysni Gurra Po ikin njerëzit nga sytë këmbët, fajtorët po grinden në parlament për fajin. Unë jam njëri prej atyre që ikin, jam një i ri që iki, jam një i diplomuar që iki, jam një specialist i një fushe të caktuar që iki, jam një fshatar që iki, jam një student që iki, ja

Lion nuk i ndahet Parisit ne krye
  • 2015-04-27

Lion nuk i ndahet Parisit ne krye

brbrOlimpik Lion arriti nje fitore me se te merituar ne fushen e Reims ne javen e 34 te kampionatit francez duke qendruar ne luften per titull te ketij sezoni Ne stadiumin Auguste Delon skuadra e Humbert Furnier fitoi 4-2 duke u ngjitur ne vend te pare me pike te barabarta me Paris sg edhe pse keta

Spitali Privat që shkel ligjin
  • 2015-04-27

Spitali Privat që shkel ligjin

Kinse mjafton të gjinden vetëm investitorët dhe Spitali Amerikan mund të bëj të ditur hapjen e tij si shumë të nevojshme pranë QKUK-së me shërbime të cilat ofrohen edhe në spitalin tonë shtetëror. Për të na bindur p

Skënderbeu fiton në Kukës dhe ruan kreun
  • 2015-04-26

Skënderbeu fiton në Kukës dhe ruan kreun

Ka përfunduar ndeshja e Superligës shqiptare Kukësi-Skënderbeu. Korçarët kanë arritur të fitojnë 1-0 në fushën e kukasianëve. Goli u shënua nga Lilaj në minutën e 64-t. Në këtë mënyrë Skëndrbeu mban vendin e parë me 69 pikë. Kukësi ndodhet në vendin e katërt me 63 pikë, m

Paga e veteranit dhe kush do të përfitojë!
  • 2015-04-25

Paga e veteranit dhe kush do të përfitojë!

Për pagesat e veteranëve, shqyrtimin dhe numrin e ankesave si dhe kategorizimin e shumës së pagesave, ka folur, Shkumbin Demaliaj. Demaliaj ka treguar ekskluzivisht për Lajmiri.com, se deri me tani ende nuk ka filluar shqyrtimi i asnjë ankese të dërguar nga të pakënaqurit, duke thënë se

Napoli 038 Fiorentina nje hap larg kualifikimit
  • 2015-04-23

Napoli 038 Fiorentina nje hap larg kualifikimit

brbrFiorentina luan sonte mbremjen me te rendesishme te sezonit Ne Artemio Franki te zotet e shtepise do te perballen me Dinamon e Kievit ne luften per nje vend ne gjysmefinalet e Uefa Europa League Edhe pse takimi i pare cerekfinale ne Ukraine u mbyll me rezultatin e barabarte 1-1 eshte nje mision

Mesjavë kampionësh, cilat do të jenë katër skuadrat gjysmëfinaliste
  • 2015-04-21

Mesjavë kampionësh, cilat do të jenë katër skuadrat gjysmëfinaliste

Liga e Kampionëve kthehet këtë mesjavë me katër ndeshjet e kthimit çerekfinale, nga ku do të përcaktohen katër skuadrat më të mira europiane. Rezultatet e ndeshjeve të para kanë dhënë vetëm një verdikt, nëse mund të quhet i tillë. Futbolli është sport i surprizave, por fitorja